Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Propojení TV Samsung UE46F6740 s domácím kinem přes Anynet+

Hans1980 (2)|7.4.2014 14:12
Zdravím,
mám problém s propojením domácího kina s TV přes Anynet+. I když mám správně propojení korektně nastaveno, dochází k samovolnému zapínání/vypínání domácího kina, což je značně nepříjemné (po vypnutí domácího kina jej musím opětovně spustit, což je značně iritující...).
Zkoušel jsem nastavení propoje několikrát reinstalovat, stále stejný výsledek.
V TV mám nastaveno nevypínání set top boxu, což funguje ok, ale u domácího kina si to "dělá, co chce", a to i když mám nastaveno stejně jako u set top boxu nebo ve stavu, který kopíruje stav TV (TV vypínám, vypne se i kino, TV zapínám, zapne se i kino).
Prosím, má někdo podobnou zkušenost? Případně ví někdo, jak situaci řešit?
Díky!
vivid.sk (11472)|7.4.2014 15:59
Vypnut HDMI-CEC pre konkretne zariadenie a zapinat samostatne.
Hans1980 (2)|7.4.2014 21:10
To vypnutí HDMI-CEC pro domácí kino se dělá v prostředí kina nebo v TV? A k tomu samostatnému zapínání - myslel jsem si, že bude možno vše ovládat jedním ovladačem a pokud bude správně nastaveno (což mám), tak by se zařízení mělo automaticky vypínat/zapínat s TV...
vivid.sk (11472)|8.4.2014 01:18
HDMI-CEC = Anynet+ (v pripade SAMSUSNGu).

[QUOTE=Hans1980;486244] myslel jsem si, že bude možno vše ovládat jedním ovladačem[/QUOTE]
To si myslelo viacero ludi a nakoniec skoncilo pri univerzalnom DO. Je to smutne, ale je to tak. Napad je skvely, ale prevedenie mizerne. Prax este horsia.
MarekG79 (38)|13.5.2014 18:14
Zdravím.
Taky mám problém s touto TV. Měl sem před tím ES6530 a k tomu sem si přikoupil Samsung HW-F355 a byl sem mile překvapený jak to spolu krásně komunikuje a funguje, jenže po pár reklamacích sem tv vyměnil za F6740 a už se mi to nechce spárovat. Strašně mi vadí, že se repro nechová jak před tím. Teď když chci použít repro musím do menu zvolit tip repro pro výstup a ovládat je zvlášť. Je to otravné. Nemá někdo radu jak to rozchodit?