Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Novy CA modul

peto.vac (525)|2.4.2014 22:34
Dnes mi kurier z UPC priniesol CA modul a CI kartu,no po vlozeni do TV/monitora sa mi po zapnuti TV nezobrazi uvitacie okno,tak ako je to pri TV a ani po znovu naladeni stanic sa ziadna neodkoduje,kde moze byt problem...???
Respektive nieje tu niekto kto si teraz tiez od nix bral CA modul,ze si aj tieto nove karty maju uvitacie okno...???
bastlir (3245)|3.4.2014 00:38
Ivo Mašek (10205)|3.4.2014 07:13
Co si mám představit pod pojmem "kurýr z UPC"? U nás chodí technici z UPC (přesněji řečeno externí pracovníci vykonávající práci pro UPC), kurýrní službu ani nevedou. A pokud toho technika, aniž bys vyzkoušel funkčnost zařízení, pustíš z bytu pryč a před tím mu podepíšeš papír o převzetí (kde je tuším i formulka o tom, že zařízení funguje), tak ........
Chvíli trvá, než systém naběhne (propojí se s "ústřednou"). Někdy to jsou i 2 hodiny. Každopádně je v tomto případě, co popisuješ, vhodné zavolat na jejich technickou pomoc
sanchez13 (1071)|3.4.2014 08:25
Vloz modul aj s kartou do TV, prepni na multiplex 306MHz (napr niektora zo stanic STV1, STV2, Markiza) Tieto su zaroven nekodovane, takze ti musia ist a pockaj kym sa ti zaktualizuje modul/karta. Na kartu sa ti musi totiz stiahnut programova ponuka, ktoru si platis az potom vie dekodovat...
peto.vac (525)|3.4.2014 08:48
Ano,mam v plane karty vymenit a odskusat,ktora kde a ako bude fungovat predtym nez to budem reklamovat...
Sory,tak len kurier,konkretne z TNT,ziadny texnik u mna nebol na zasunutie CA modulu :D
sanchez13: Vobec netusim ako sa prepina na multiplex,ale ano,nekodovane stanice mi idu...No ide o to,ze starsi modul/karta pri zapnuti TV vyhodi uvitacie okno a tato karta nic...
peto.vac (525)|3.4.2014 09:50
Tak som zistil kde je problem,obe karty v TV idu,vyhodia uvodne okno,no v monitore funguje len stara,nova nefunguje preto,lebo je na konci ohnuta a neda sa dostatocne strcit do CI portu,teraz je otazne,ked som si CI modul zakupil do osobneho vlastnictva,ci mi UPC uzna reklamaciu a nebude sa to snazit hodit na mna,ze ja som ho ohol,uvidime...
sanchez13 (1071)|3.4.2014 10:27
[QUOTE=peto.vac;485932]netusim ako sa prepina na multiplex[/QUOTE]
Preto som ti tam dal aj stanice, ktore su v tom multiplexe, ked prepnes na ne, tak je to ta spravna frekvencia...

To je ale uz irelevantne, kedze je problem v ohnutom module :D
peto.vac (525)|15.4.2014 22:47
Tak uz mam vymeneny modul,mam teraz doma dva moduly a len na jednom z nix mam free vsetky programy,je to "darcek" od UPC na istu dobu (mesiac) ci sa texnik pomylil a dal mi odkodovany CA modul...???Kamos hovoril ze aj on mal na mesiac vsetky stanice free, ked kupil CA modul,no z UPC mi odpisali,ze free programy na 2 mesiace davaju len pri zavedeni Digital Basic alebo pri službe Digital Tripleplay so službou Digital Basic...Tak teraz neviem...
Ivo Mašek (10205)|16.4.2014 06:41
[QUOTE]ci sa texnik pomylil a dal mi odkodovany CA modul...??[/QUOTE]
Modul se odblokovává na dálku. Ne, že se nějak ručně odblokuje přímo ten modul.
sanchez13 (1071)|16.4.2014 10:19
Davaju to aj pri vselijakych zmenach... Uz si nepamatam presne ci na mesiac, alebo dva...
peto.vac (525)|16.4.2014 20:09
Ja viem ze na dialku,ale mohol byt uz odblokovany,ked na jednom module xytim vsetko a na druhom len plateny balik programov...
No mne zase tvrdi,ze len pri tom Digital Basic alebo pri službe Digital Tripleplay so službou Digital Basic...