Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Padání vlc při streamování po 12ti hod.

mirostep (9)|18.3.2014 14:34
Pomocí vlc streamuju klipy a s vlc se děje něc podivného. Přesně po 12 hodinách se stream sekne a hodí to hlášku: Microsoft Visual C+ + Runtime library - viz. příloha. V PC mám nainstalované všechny knihovny 2005 - 2013. Už jsem vymazal cache a nastavení a opět nastavil od začátku, přeinstaloval verzi vlc, ale děje se to stále. Tak hledám pomoc a radu zde. :)
Ještě doplňuji, že na PC jsou Windows 7.
Screenshot_2014-03-05-06-09-18.png
KamilZ (10277)|18.3.2014 14:52
Našel jsem jen tohle, nejsi sám, komu to po 12 ti hodinách padá: https://forum.videolan.org/viewtopic.php?f=4&t=74963

Vypadá to na bug ve VLC, který se jim tehdy nepodařilo reprodukovat, takže to zřejmě neopravili. Prohledej supportní fórum VLC. Máš runtime C++ vždy poslední verze pro daný "rok"?

Pozn: jak jsem googloval, tak padání VLC při streamování je docela časté ...
RoPo (6061)|18.3.2014 16:41
To vypadá na memory leak. Chyba autorů VLC.
Pavel_tempx2 (829)|26.3.2014 14:36
tak VLC je sice super, ale na streamování moc ne ;) co streamuješ za soubory? máš to v nějaké playlistu který potřebuješ měnit?

ffmpeg je třeba fajn, ale s tím playlistem to asi jednoduše nepůjde, spíš bych se podíval po nějaké aplikaci přímo pro takové vysílání, jsou i free verze...na jaký server potom ten obsah je streamovaný? nenapadá mě moc jak softwarově vyřešit playlist a streamování zároveň, leda HW pořídit si vstupní HDMI kartu a propojit jí s výstupem z grafiky a z toho HDMI vstupu karty už SW streamovat na server...je to sice takové krkolomnější ;) SW by to možná taky šlo posílat video do nějakého ovladače a z toho to potom brát do ffmpegu, ale nevím jestli je něčeho takového VLC schopný
Pytkin (7947)|26.3.2014 16:45
ffmpeg streamuje ako VLC .. jaky problem ? aj playlisty sa urcite daju spravit ..
Pavel_tempx2 (829)|27.3.2014 13:42
playlisty jsem našel jedinou možnost udělat baťák s for příkazem, myslíš že to jde i jinak?
Pytkin (7947)|27.3.2014 15:15
da sa vselijako .. mozes mu aj podhodit zoznam a on ich zahra za sebou ..
mirostep (9)|28.6.2014 13:49
Streamuju stále z VLC (playlist) a vyřešil jsem to tak, že pomocí příkazů v souboru bat se vlc restartuje ještě než uběhne 12 hod. Podívat se můžete zde http://klik-tv.net/. Není to úplně optimální řešení, ale zatím to funguje.