Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

egreat r6s - nedostupne ivysilani

kadell (212)|10.3.2014 09:12
Zdravim, mam FW 3.0.5.5 a nejak mi blbne ivysilani CT. Kdyz si vyberu porad, tak by se mela ukazat nabidka kvalit, ale nabidka je prazdna. Kdyz to nekolikrat zapnu a vypnu, tak se mi treba nabidka zobrazi, ale po spusteni mi to napise, ze soubor nelze prehrat. Nevite, kde je problem? Ne ze by na tom stal zivot, obejdu se bez toho, ale kdyz uz to tam je...
Diky
Saxel (2279)|10.3.2014 10:26
Máš aktuální verzi xlivecz? Mě tohle taky před časem dělalo, ale v současnosti je vše v pořádku. Mám stejné MMC.
kadell (212)|11.3.2014 13:32
Jestli je aktualni nevim, aktualizoval jsem jen Firmware, kterej by mel byt nejnovejsi a tim padem je aktualni i xlivecz, ne? Ted nemam to menu pred sebou, tak mozna budu kecat, ale kdyz z menu zvolim DMD, tak mi to nabidne porady, ale nenabidne kvalitu k prehrani, kdyz z menu zvolim xlivecz, tak chvili je tam to kolecko, jakoze nacita, pak zmizi a nic se nedeje. Kdyz jdu do aplikaci a pak dam xlivecz, tak mi to hodi hlasku, abych vlozil do zarizeni flashku s nejakejma souborama, takze tady asi bude zakopanej pes. Jestli to dobre chapu, tak pri prvnim spusteni se mi neco naistalovalu na flashku, kterou jsem uz asi smazal. Asi budu muset prehrat FW a nainstalovat to znova od zacatku
Saxel (2279)|13.3.2014 08:17
Máš k tomu egreatu připojen nějaký HDD nebo aspoň flešku? Soubory xLiveCZ se musí někam ukládat. Pokud ano, spusť přímo z menu xLiveCZ aktualizaci (tlačítko "5").
kadell (212)|13.3.2014 09:34
to mi prave nejde, pise mi to at pripojim disk sda1, disk mam pripojenej.
Saxel (2279)|13.3.2014 09:57
Tak pravděpodobně ta instalace xLiveCZ během upgradu na nový firmware nedopadla dobře.