Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nenaladím všechny kanály

Scantrax (2)|17.2.2014 08:31
Zdravím, minulý týden jsem si koupil novou televizi Sharp LC60LE752E, mám CA modul od upc a nemůžu tam najít všechny programy, měl bych mít od UPC balíček klasik, což je přes 50 programů i nějaký HD programy... Ale prostě na tom Sharpu je nemůžu všechny najít, i když dám přímé vyhledávání jen přes dvb-c.. Na předešlé televizi od LG mi to všechno šlo bez problémů a vyhledalo se mi to i při automatické ladění, tady ne... V obýváku přes septop box mi to jde samozřejmě pořád všechno... Tady to prostě nemůžu všechno naladit, hlavně ty HD programy mi tam chybí, ty tam nemám ani...
Retiree (659)|17.2.2014 10:21
Signál od UPC účastnické zásuvky máš zjevně minimálně jednou rozbočený, pravděpodobnou příčinou je slabý signál na větvi k televizoru. Prověř kabeláž, a určitě odzkoušej přímé napojení signálu z účastnické zásuvky do televizoru (bez jakýchkoli spojek, či rozbočovačů). Pokud neuspěješ, vyčkej na případné rady sharpistů...
jito (999)|17.2.2014 13:30
Při automatickém ladění vyber volbu Síťové vyhledávání nebo Síť ANO-podle možností v menu.
Scantrax (2)|17.2.2014 15:48
Tak se mi nějakým způsobem podařilo vyhledat všechny kanály, které jsem měl mít, ale opravdu netuším jak jsem to dokázal...
Teď bych chtěl poprosit někoho, kdo by mi pomohl seřadit kanály podle sebe, ten Sharp to má podle LG hrozně složitý všechno, tak pokud by byl někdo tak ochotný a napsal mi třeba do PM a pomohl mi s tím, byl bych vděčný