Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

projekčná tv sony kp41px2 pomoc prosím

Jesko656 (1)|12.2.2014 17:25
dobrý deň, vlastním projekčnú tv sony kp41-px2...pracuje na troch projekčných optikách červenej, zelenej, modrej(asi), v ktorých sa vnútri nachádza nejaká chladiaca kvapalina....a práve z jednej z tých troch optík táto kvapalina vytiekla... niekde na youtube som našiel videá ako sa táto kvapalina časom zvykne vymieňat pre lepšie farby, no nikde som sa na slovenských a českých stránkach o tom nič nedočítal, no na nejakej anglickej stránke som našiel túto kvapalinu s názvom crt tv coolant, no nič také na slovensku alebo v česku.... prosím poradte mi kde to kúpiť, objednať, alebo aspoň presný názov toho čo mám hľadať, pretože keď hľadám pod názvom chladiaca kvapalina do projekčných tv, nájde mi to akurát veľké.... vopred ďakujem za každú odpoveď
píďa_m (716)|13.2.2014 00:51
Jesko, mame v /CR/ dilne asi dva roky TV SONY, asi tu samou uhlopricka pres meter, kterou nabizime zadarmo /neb nechceme ji dat do srotu a je nam ji lito/ a nikdo ji nechce, vim stala ca.70k CZK, chapu ze kdyz si ji koupil jako novou, nechces ji opustit.
Ale myslim ze nema cenu shanet fluid, neb za tu cenu zhaneni a dodani mas novou TV LCD stejnych rozmeru.
Pokud jde o to zachovat si ji do musea, tak mi napis a dam ti odkaz na service kde tu kapalinu maji.