Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 13 z 21 PrvníPrvní ... 31112131415 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 181 až 195 z 310

Téma: SONY 2014

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

1) Tieto dotazy by som riesil vo vlakne SONY.
    2) Ziadny konkretny popis (okrem toho v specifikacii, ktory sa tvari, ze podporuje vsetky dnesne formaty) neexistuje. Sony sice konecne zacina dohanat korejcov v tomto smere, no stale to nieje dokonale. Tieto modely (tie tohtorocne, s VA panelmi) su obecne velmi dobre hodotene, treba si ustriehnut clouding a problemy s uniformitou, ktore SONY trapia tiez.
    42" uhlopriecka je este relativne mala, takze tam by nemali byt zasadne nedostatky vid tu a tu

mod KZ: přesunuto
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 19-08-2014 v 15:37
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2014

Zdar chlapi,

je čas, abych přilil trochu toho benzinu do ohně Včera mi dorazila 5. televize 55W805B. Skoro si už myslím, že všechny ty dobré kusy první jakosti zasílají na západ a na sever od nás, ale na zahraničním fóru je situace podobná.

1. a 2. kus měli vadné pixely (1 a 2), 3. a 4. kus zničil dopravce TNT tak, že 3. telku jsem po pohledu na prokoplé obě krabice, ve kterých je TV zabalena ani nepřevzal, 4. vypadala úplně stejně jak 3., tu jsem ale převzal, že to teda zkusím a po vybalení byla při pohledu z boku hlinikový rám v půlce ohnutý pod úhlem skoro 10 stupňů.

Tak a včera dorazil pátý kus - ještě jsem si počkal, protože neschopný dopravce poslal TV místo do Brna do Bruselu, takže se projela a já si říkal, že když je rozmlácená na padrť z centrálního skladu z Holandska do Brna, nechci ani vidět, jak bude vypadat, pokud se projede ještě přes Brusel a absolvuje další překládku z kamionu.

Krabice byla ale kupodivu v naprosto perfektním stavu. Po vybalení 7 (!) vadných pixelů, v levé části svislý pruh díky kterému byl krásně vidět banding při rychlých scénách a o cloudingu a DSE ani radši nemluvím

U Sony mě drží 3 věci - mám koupený Flick Remote, dostal jsem "zadara" Sound Bar a tříletou záruku (pořád se to asi ještě vyplatí, i když u ostatních prodejců seženete TV o 7000 Kč levněji než na Sony.cz a 3. důvod je PS4 - k němu jde Bravia s nejnižší latencí ruku v ruce.

takže teď budu zas 14 dní čekat na další kus Snad už si budu moc v půlce října zahrát DriveClub na nové větší televizi

Závěrem snad jen, že Sony už dávno není to, co bývala - škoda...

Nováček
    Registrace
    May 2014

Hele, mas spatnu karmu nebo nevim, ja som kupil 805b v electroworlde a nemala ani vadny pixel, ani iny problem. Doviezol som si ju sam ale nerobim si iluzie ze do predajne to viezli boh vie ak, tie tv su zabalene slusne, za mna proti Sony nemozem moc spatneho povedat

Nováček
    Registrace
    Mar 2014

majkom: asi jo, jinak to není možný uvidíme co další pokus

Je tu pořád Avatar uživatele Ladys
    Registrace
    Apr 2009

Jak tady čtu tu příhodu s nákupem TV od Sony, tak to je na prášky.

Já proti Sony taky nemůžu nic říct, akorát se ji musím zbavit.

Nováček
    Registrace
    Nov 2013

Nevíte náhodou, jestli existuje pro tuto tv nějaká mobilní aplikace pro windows phone, která by fungovala jako dálkový ovladač? Vyzkoušel jsem asi 3 aplikace, ale bohužel. Díky.

Nováček
    Registrace
    Sep 2014

Nazdar, chcel by som sa spytat ci neviete o nejakom modely od SONY, ktora by cenovo a kvalitou prekonal model od samsungu UE48H6400. TV by som vyuzival napojeny cez HDMI na PC, na 1080p filmy, serialy a pod. 3D moze byt ale nemusi, smart potesi. Cenovo asi okolo 750+-. Vdaka

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Na cenu v 48" sem se nedival,ale rekl bych W805B ??? .. taky se totiz rozhoduju mezi temato dvema ... ale v 55" ..

Je tu občas
    Registrace
    Dec 2011

Zdravim, opäť som tu po dlhom čase po 3 rokoch a opät sa snazim kupit novu telku,mam Sony (KDL40ex720-rok 2011),ktora nepodporuje z USB ziadne formaty ako dvix,mkv,atd. Urobilo v tomto Sony uz konecne zlepsenie???? Ci stale je Sony zname tym ze nepodporuje rozne formaty ako marketingove samsung,alebo lG ?

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Podporuje, ich viac. Ale opat to nieje 100% a skor ci neskor budes riesit nieco, co nezvladne

Nováček
    Registrace
    Nov 2013

Nemáte někdo tip, jak nejrychleji přepínat mezi oblíbenými kanály než takto? Home-Kanál-Seznam kanálů-Oblíbené 1,2,3,4? Než to takto navolím, tak si ten dotyčný program najdu dříve mezi tou stovkou. Díky.

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

V manualu neni popsano? Pripadne hledej "sony [modeltv] how to switch favorite channels"

Nováček
    Registrace
    Nov 2013

Díky, nakonec jsem si upravil nabídku pod tlačítkem "Discover", kde si můžu aspoň jednoduše a hlavně rychle prohlédnout, co v které oblíbené skupině je a rovnou přepnout na daný kanál. Jen kdyby ještě byla možnost v té skupině zůstat a přepínat jen mezi kanály v té či oné skupině pomocí "PROG" tlačítka. Tak si sice zapnu kanál třeba ve skupině Oblíbené 1, ale když pomocí šipky přepnu na následující kanál, tak se tv přepíná, jako bych v žádných oblíbený nebyl.

Ten jejich iManuál ještě jednou prolezu, ale není nad klasickou papírovou brožuru.

Jinak dnes jsem zaregistroval tv na stránkách sony a kdyby někdo chtěl kupovat něco z eshopu na sony.cz, tak mi dali jakýsi kód na slevu 20%. Já teď nic kupovat nebudu, tak by byl k mání.

ris ris je offline
    Nováček
    Registrace
    Nov 2014

co by si za ten kupon chtěl? Nevíte někdo jestli 815ka ma HBBTV? Někde píšou jo, někde ne...

ris ris je offline
    Nováček
    Registrace
    Nov 2014

tak hbbtv sem našel...tak ještě jde k 815 dokoupit bezdrat klavesnice? Chápu dobře, že součástí balení je komplet držák na zed?

Strana 13 z 21 PrvníPrvní ... 31112131415 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 758
    Poslední příspěvek: 20-01-2020, 15:42
  2. Plazma: Panasonic Plazma Ceny 2014 Klesnu alebo naopak stupnu?
    Od Marek_Norway v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2014, 11:14
  3. Kalendář Skylink na rok 2014
    Od interfernet422 v sekci Volná témata
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-12-2013, 12:43
  4. Kalendář Skylink na rok 2014
    Od interfernet422 v sekci DVB-S
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-12-2013, 00:01