Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 12 z 21 PrvníPrvní ... 21011121314 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 310

Téma: SONY 2014

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Již 2 dny vlastním 50W805B a zatím se řadím mezi spokojené uživatele. Původně jsem se obával toho, že na cca 2,5 metru bude velká, ale ve skutečnosti není. SD obraz se mi zdá v pohodě. HD jsem zatím neměl možnost vyzkoušet. Telka určitě není ideální, třeba zvuk by mohl být lepší a po obou stranách obrazu je v určitých záběrech, při jednobarevném podkladu, vidět nerovnoměrné podsvícení. Při běžném provozu to ale vůbec neruší, je to málo zřetelné. Pozorovací úhly jsem dopodrobna nezjišťoval, sedačku mám v ose před televizí. Vadné pixely jsem zatím neobjevil. Pátrat po nich nebudu.
    Nemám žádné srovnání s jinými modely a značkami. Obraz se mi ale líbí a vybíral jsem taky hlavně podle recenzí, kde tenhle model docela chválí.
    Chystám se ještě pořídit levnější spolehlivé MMC, neměl by někdo náhodou nějaký typ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2008

Zdravím,
    má někdo zkušenost s přiděláním SONY 50W805B na otočný držák na stěnu.Zajímá mě způsob připevnění držáku k tv z důvodu,že zadek tv není v jedné rovině.

Nováček
    Registrace
    Jul 2014

Zdar, vlastni zkusenost nemam, ale stejnej problem hypoteticky resim taky.
    Sony W nepodporuje VESA standard, takze zbyvaji tri reseni:
    Sony VESA adapter
    https://www.alza.cz/sony-kdl-w6-vesa...r-d2092348.htm

Vogels "reseni"
    http://www.av4home.co.uk/wordpress/w...6xx-Series.pdf

anebo nejaky vlastni - trebas LDT desku kterou das mezi TV a vesa drzak a mozna usetris par cm z hloubky TV oproti VESA adapteru, kterej z placky udela 7cm hluboky monstrum.

M.

Citace Původně odesláno od RADU Zobrazit příspěvek
    Zdravím,
    má někdo zkušenost s přiděláním SONY 50W805B na otočný držák na stěnu.Zajímá mě způsob připevnění držáku k tv z důvodu,že zadek tv není v jedné rovině.

Nováček
    Registrace
    Nov 2013

Tak u mě s W805B převládá stále spokojenost. Jedna z věcí, co mi krapet vadila, bylo to, že když jsem vložil externí disk, tak jsem měl všechny filmy v menu pohromadě, byť na hdd byly uspořádány ve složkách. I v nějaké té recenzi psali, že to tak je a že je to celkem opruz. Psal jsem na podporu sony, zda-li to nelze někde přenastavit a bylo mi odepsáno, že je jim líto, ale že to nejde a teď jsem se dočetl na nějaké diskuzi, že stačí najet na onen disk, zmáčknout options a tam si zvolit "zobrazení složek". Pravda, mohl jsem na to přijít sám, ale že to neví ani na sony podpoře.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2008

Zdravím,
    pokud SONY 50W805B WESA standart nepodporuje mohl by mě prosím někdo uvést rozteč šroubů pro držák...

Nováček
    Registrace
    Jun 2014

Mám jen pár dotazů. Je tohle model 2014? Máte ji někdo? Nějaké zkušenosti? Potřebuji větší úhlopříčku, 3D nepotřebuju. http://led-televize.heureka.cz/sony-bravia-kdl-48w585/

Ještě se rozhoduju mezi toudle, co doporučíte? http://led-televize.heureka.cz/samsung-ue48h5570/

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od maras125 Zobrazit příspěvek
    rozhoduju mezi toudle
    radsej priplat 10% a zober tuto:
    http://3d-televize.heureka.cz/samsung-ue48h6400/

Nováček
    Registrace
    Jun 2014

Takže tu Sony nebrat? Já už jsem i tak přes limit, původně sem začal na 12 000,- Více už za TV opravdu dát nemůžu

edit: Teď sem se díval, že se dá sehnat zhruba za cenu té 5570, otázka je co ta Sony. 3D k životu nepotřebuju
    Naposledy upraveno uživatelem maras125: 01-08-2014 v 15:25

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od maras125 Zobrazit příspěvek
    otázka je co ta Sony. 3D k životu nepotřebuju
    Sony je nizsia rada v porovnani s 6xxx modelom Samsungu. 3D potrebujes - aj ked ho nebudes vyuzivat. 3D znamena lepsi (a rychlejsi 100/120Hz) panel - minimalne v pripade VA panelov s aktivnym 3D (pisem to sem stale dokola, nechce sa mi to opat rozpisovat). TV bez 3D obvykle znamena "pomaly" 50/60Hz panel - dava sa to najnizsich tried TV.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Zdravím,
    díky t-mobile přemýšlím o koupi 4K modelu řady 8500 (konkrétně KD-65X8505B). Můj dotaz zní - máte ji někdo? Jste spokojení? A druhý - umí přehrát H.265 (tzn. HEVC)? Nikde explicitně jsem to napsané nenašel. Díky předem.

Nováček
    Registrace
    Jun 2014

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Sony je nizsia rada v porovnani s 6xxx modelom Samsungu. 3D potrebujes - aj ked ho nebudes vyuzivat. 3D znamena lepsi (a rychlejsi 100/120Hz) panel - minimalne v pripade VA panelov s aktivnym 3D (pisem to sem stale dokola, nechce sa mi to opat rozpisovat). TV bez 3D obvykle znamena "pomaly" 50/60Hz panel - dava sa to najnizsich tried TV.
    To s 3D sem si myslel, šlo to krásně vidět v obchodě, kde byl vedle sebe 3D Samsung a Panasonic E6E. Až sem koukal, jaký byl v plynulosti rozdíl, což mě přivedlo k tomu zařadit i 3D modely. Takže vítěz bude asi ta 6400. Díky

Nováček
    Registrace
    May 2014

pani, dotaz, sice sa tyka sony 2013 rady, ale asi aj 2014 - ked chcem updatovat firmware, ti eupdaty su kumulativne? to znamena, staci updatovat na posledny update, alebo postupne prejst vsetkymi updatmi (pretoze posledny update dostupny pre moju tv upravuje len nejake drobnosti v aplikaciach, ale tie pred tym predpokladam dodavali viac)???

Je tu pravidelně Avatar uživatele Plutotype
    Registrace
    Nov 2011

Citace Původně odesláno od spamoid Zobrazit příspěvek
    Zdravím,
    díky t-mobile přemýšlím o koupi 4K modelu řady 8500 (konkrétně KD-65X8505B). Můj dotaz zní - máte ji někdo? Jste spokojení? A druhý - umí přehrát H.265 (tzn. HEVC)? Nikde explicitně jsem to napsané nenašel. Díky předem.
    http://www.sony.cz/electronics/televizory/x8500b-series
    Tento televizor podporuje kodeky HEVC – nadcházející standard pro distribuci videa v rozlišení 4K – a je tak připraven i na budoucí technické změny.

Pokiaľ očakávaš super obraz, nie je to najlepšia voľba, lebo kontrast telky je definovaný použitým panelom a tu je použitý IPS panel, ktorý dáva 4x menší kontrast ako VA panel ktorý je u 9-kovej série.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

2 Plutotype:
    díky za info, objednali jsme nakonec 855 řadu (fullHD), přidaná hodnota za cenu mi u 4k nakonec nepřišla tak zásadní. Možná kdyby stála 9-řada stejně jako ta 8-řadaa 4k a nevypadala s repro tak obludně, ale kompromis u 4k telky mi nepřišel nakonec vhodný. Díky.

Nováček
    Registrace
    Aug 2014

Zdravim Vas. Neviem sa nikde dopatrat k informaciam ake video formaty dokazu tieto TV prehrat z USB kluca. Neviete mi niekto poradit ? Popripade ak ho niekto vlastnite, je to dobry kauf ?
    Ide o to ze blu-ray cez ktore som pustal filmy z usb mi poslo a rozhodol som sa kupit tv ktora podporuje prehravanie videi z usb kluca.

Dakujem

mod KZ:Přesunuto do vlákna Sony 2014
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 19-08-2014 v 15:36

Strana 12 z 21 PrvníPrvní ... 21011121314 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 758
    Poslední příspěvek: 20-01-2020, 15:42
  2. Plazma: Panasonic Plazma Ceny 2014 Klesnu alebo naopak stupnu?
    Od Marek_Norway v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2014, 11:14
  3. Kalendář Skylink na rok 2014
    Od interfernet422 v sekci Volná témata
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-12-2013, 12:43
  4. Kalendář Skylink na rok 2014
    Od interfernet422 v sekci DVB-S
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-12-2013, 00:01