Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 11 z 21 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 310

Téma: SONY 2014

Nováček
    Registrace
    Jan 2013

Vadné pixely možu zasvietiť aj neskôr...ale záruka je 2 roky tak že pohoda. V mojom pripade telka je ok ale napríklad na monitore mi naskákali vadne pixely po 1.5 roku používania. Neviem ako pri telkách ale pri monitoroch má každý výrobca svoje normy koľko vadných pixelov može byť na obrazovke a koľko je už na reklamačku. Pri telkách to bude asi podobne.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2014

No a o to ide, jede dva vadne pixely nevyreklamujes

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Tak ted mám taky dilema, tmobile sleva mi taky zamotala hlavu Chtěl jsem KDL50W805BBAE2 taky kůli T2,S2...ale z toho shopu co to je přes tmobile tam nebude zase ps3, ale to už by chtěl člověk asi moc ) Tak co vzít , sony nebo Samsung UE48H6400, ach jo

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Citace Původně odesláno od Hurikan Zobrazit příspěvek
    Tak ted mám taky dilema, tmobile sleva mi taky zamotala hlavu Chtěl jsem KDL50W805BBAE2 taky kůli T2,S2...ale z toho shopu co to je přes tmobile tam nebude zase ps3, ale to už by chtěl člověk asi moc ) Tak co vzít , sony nebo Samsung UE48H6400, ach jo
    Samsung, jednoznačně Vlastní zkušenost s oběma

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

děkuji, todle se cení! Ještě mám na rozhodnutí měsíc ale celejech pár let koukám po šamšungu to je fakt!

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Citace Původně odesláno od Hurikan Zobrazit příspěvek
    děkuji, todle se cení! Ještě mám na rozhodnutí měsíc ale celejech pár let koukám po šamšungu to je fakt!
    Není zač, přečti si tohle vlákno pár stran dozadu a dozvíš se bližší info, nechce se mi to sem teď vypisovat znovu

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Zkoušel jsem i Serviio, jediná možnost je vypálit při transkódování titulky přímo do obrazu video
    S tymto som sa chvilku bavil a uspesne som rozbehal Serviio na Synology s TV Sony W905. Jedine obmedzenie je to, ze v tom pripade mozes pouzit len interne titulky, ktore TV zoberie. Cize staci remux tituliek priamo do kontajneru mkv.

Transcodovanie nepouzivaj. Prznis tym zasadne kvalitu. Potom nema vyznam "zhanat" kvalitne 15-20GB ripy, ak ich vo vysledku degradujes na mizernu kvalitu ripu realtime transkodovanim.

Sony je v tomto smere na tom podla svojej povesti - mizerne. Na obal si sice napise podporu vsetkeho mozneho, ale realita je ina.
    bude problem u 50W805(815)B s externimi titulky kdyz pouzivam na prehravani satelit Xtrend 4000 s moutnutym HDD.X trend bude do TV pripojem pres HDMI(ted s tv lg42LW4500 neni problem).mozna jsem konecne nasel vyhovujici TV(obrazem) ,ale titulky jsou jedna z priorit.nechci kazdy film prehanet pres nejaky soft.

a co vadne pixely?hodne lidi si na ne stezuje.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od sa.fran Zobrazit příspěvek
    kdyz pouzivam na prehravani satelit Xtrend 4000
    V tomto pripade je TV len zobrazovac. Problem samozrejme nebude.

Nováček
    Registrace
    May 2014

Hele, v navodu k sony tv ke ze si ju mam prichytit lsnkom k stoliku, predpokladam ze to je dosledok nejakej americkej sudnej tahanice a standartne tv na stolku pryviazat netreba, nebo jo?

---------- Doplněno v 22:35 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 22:34 ----------

Citace Původně odesláno od sa.fran Zobrazit příspěvek
    bude problem u 50W805(815)B s externimi titulky kdyz pouzivam na prehravani satelit Xtrend 4000 s moutnutym HDD.X trend bude do TV pripojem pres HDMI(ted s tv lg42LW4500 neni problem).mozna jsem konecne nasel vyhovujici TV(obrazem) ,ale titulky jsou jedna z priorit.nechci kazdy film prehanet pres nejaky soft.

a co vadne pixely?hodne lidi si na ne stezuje.
    Ja som vadne pixely nemal.

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Majkom: snad v kazdem navodu k vetsi TV je uvedeno, ze horni okraj mas prichytit lankem ke stene. Jde o to, aby TV na sebe nikdo neprevratil, protoze TV o vetsi uhlopricce lze snadno shodit/prevratit (stojany zas tak stabilne nejsou) a to prave na sebe. Toto je hlavne kvuli detem.

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

No vida, tak si nakonec pořídil Sony, dej vědět, jak jsi spokojený a připojení ke zdi neřeš

Nováček
    Registrace
    May 2014

Citace Původně odesláno od vojtaklofac Zobrazit příspěvek
    No vida, tak si nakonec pořídil Sony, dej vědět, jak jsi spokojený a připojení ke zdi neřeš
    Uz som ju vratil a zvazoval co dalej ked electroworld nahodil na 46w905a akci, nekup to za 25tisic) mali posledny kus a chceli sa ho zbavit a prave v den ked som im vracal 50w805b - inac ta 805b - pre mna prilis velke, z 2,5m.. Inac menu nijak tragicky pomale (mozno bude tym ze prechadzsm zo sharpu), dead pixel ziaden, nerobil som testy ale podsvietenie mi pripadalo rovnomerne, jedine po hranach na bokovh bolo vidno ze to tmavne, ale to je proste edge led. Jedine, co mi obrazovo nesedelo,pri menej kvalitnom vstupe vykreslovalo zaoblenia ako schody.. All in all, myslim ze slusna tv. Zajtra vybalujem 905a, top model sony 2013, 200 hz panel, som zvedavy

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Citace Původně odesláno od majkom Zobrazit příspěvek
    Uz som ju vratil a zvazoval co dalej ked electroworld nahodil na 46w905a akci, nekup to za 25tisic) mali posledny kus a chceli sa ho zbavit a prave v den ked som im vracal 50w805b - inac ta 805b - pre mna prilis velke, z 2,5m.. Inac menu nijak tragicky pomale (mozno bude tym ze prechadzsm zo sharpu), dead pixel ziaden, nerobil som testy ale podsvietenie mi pripadalo rovnomerne, jedine po hranach na bokovh bolo vidno ze to tmavne, ale to je proste edge led. Jedine, co mi obrazovo nesedelo,pri menej kvalitnom vstupe vykreslovalo zaoblenia ako schody.. All in all, myslim ze slusna tv. Zajtra vybalujem 905a, top model sony 2013, 200 hz panel, som zvedavy
    Teda nechci být přehnaným optimistou, ale myslím si, že budeš z 905a nadšený. Viděl jsem ji na vlastní oči a byla jedním slovem skvělá (i to menu mi přišlo nějak svižnější a intuitivnější než v letošní řadě). Jediný problém s ní je její dostupnost a ten už si vyřešil

Nováček
    Registrace
    May 2014

Citace Původně odesláno od vojtaklofac Zobrazit příspěvek
    Teda nechci být přehnaným optimistou, ale myslím si, že budeš z 905a nadšený. Viděl jsem ji na vlastní oči a byla jedním slovem skvělá (i to menu mi přišlo nějak svižnější a intuitivnější než v letošní řadě). Jediný problém s ní je její dostupnost a ten už si vyřešil
    No co ti budem hovorit, ked som videl tu cenu a overil si ze maju za tu cenu novy kus (myslel som ze to bude cena za tu vystavenu na predajni), tak som proste musel kupit tu 905a uvidime

Nováček
    Registrace
    Dec 2013

Bohužel se musím přidat k některým, kteří tuto TV úplně nechválí. Já koupil 50W805B v Datartu když ji měli za 21.000,-Kč ještě s další slevou 700 Kč za to, že to byl vystavený kus (dva týdny), tedy za 20.300,-Kč a stejně jsem ji vrátil. Dost mě zklamaly pozorovací úhly, které v prodejně vypadaly v pohodě, ale doma to pak je o něčem jiném. Hrůza je 3D - to popisují i v recenzích - stáhnete si 15GB 3D film v parádní kvalitě a TV to resampluje na něco co vypadá jak nepovedené SD vysílání. A crosstalk je tam taky, i když ne tak hrozný, ale celkově si to moc neužijete. Motionflow - tedy využití 100Hz panelu na dopočet snímků pro plynulost pohybu - někdo to vypíná, ale pak nechápu proč se žene za 100Hz panelem, když do něj stejně pouští jenom 50 snímků. Takže já to nevypínám a u SONY mi přišlo jak kdyby to procesor nezvládal utáhnout. Sice to celkem šlo a obraz nebyl soustavně trhaný, ale každé cca 4 vteřiny mi přišlo, že se ten obraz trhnul (stejné chování ať jsem to přehrával z USB, nebo přes HDMI, nebo z DVB-T). Možná to bylo hlavně v pohyblivějších scénách, kde to je více vidět. Takže z tohoto jsem taky nadšený zrovna nebyl. A celkově to menu a pohyb v něm - takové kostrbaté, ale některé značky jsou ještě výrazně horší v tomto. Ovladač mi taky moc nepadl do ruky.

Strana 11 z 21 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 758
    Poslední příspěvek: 20-01-2020, 15:42
  2. Plazma: Panasonic Plazma Ceny 2014 Klesnu alebo naopak stupnu?
    Od Marek_Norway v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2014, 11:14
  3. Kalendář Skylink na rok 2014
    Od interfernet422 v sekci Volná témata
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-12-2013, 12:43
  4. Kalendář Skylink na rok 2014
    Od interfernet422 v sekci DVB-S
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-12-2013, 00:01