Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 10 z 21 PrvníPrvní ... 8910111220 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 310

Téma: SONY 2014

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Citace Původně odesláno od jirin.cz Zobrazit příspěvek
    Vojtaklofac: a co bylo te prvni Sony?
    Vadný pixel, píšou to i v popisu zboží na CZC (odkaz v mém příspěvku výše).
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2014

A jo, takze bezchybny kus existuje [emoji2] ac nerad, jeste jednou to vymenim

Nováček
    Registrace
    Jun 2014

Ahoj, tak já jsem odzkoušel Sony Bravia KDL-50W805B, obraz se mi jevil jako velmi dobrý, koukám na filmy, sport i TV vysílání v SD kvalitě. Pozorovací úhel neřeším, protože to bude u TV do 30tis. asi všude stejné. Opravdu jsem byl spokojený. Ale co mi nesedí a proto TV po 10 dnech zkoušky vracím, je: Vadí mi, že po zapnutí TV nemohu přepínat tak 1min. programy, k zadnímu panelu, respektive k USB a Hdmi vstupům se nedá dostat, pokud máte TV na zdi, možná tak ruka nějakého somálce a to nejsem žádný vazbič...a potom taková prkotina jako je rozsívcení dálkového ovladače, na což jsem byl zvyklý u LG. Zkusím asi nějakou vyšší řadu LG, potom asi jinak tu Samsung UE48H6400 nebo podobný model, jak píše vojtaklofac v předchozí stránce. Případně se pak vrátím k této TV

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Citace Původně odesláno od ondrito Zobrazit příspěvek
    Ahoj, tak já jsem odzkoušel Sony Bravia KDL-50W805B, obraz se mi jevil jako velmi dobrý, koukám na filmy, sport i TV vysílání v SD kvalitě. Pozorovací úhel neřeším, protože to bude u TV do 30tis. asi všude stejné. Opravdu jsem byl spokojený. Ale co mi nesedí a proto TV po 10 dnech zkoušky vracím, je: Vadí mi, že po zapnutí TV nemohu přepínat tak 1min. programy, k zadnímu panelu, respektive k USB a Hdmi vstupům se nedá dostat, pokud máte TV na zdi, možná tak ruka nějakého somálce a to nejsem žádný vazbič...a potom taková prkotina jako je rozsívcení dálkového ovladače, na což jsem byl zvyklý u LG. Zkusím asi nějakou vyšší řadu LG, potom asi jinak tu Samsung UE48H6400 nebo podobný model, jak píše vojtaklofac v předchozí stránce. Případně se pak vrátím k této TV

Jj, to přepínání a neuvěřitelně dlouhé nabíhání u Sony důvěrně znám. Samsung je puštěný rychleji a kanály jdou přepínat okamžitě. "Smart" fce samozřejmě pár sekund na načtení potřebují, ale dá se říct, že oproti Sony je ovládání prakticky instantní. Mimochodem nové LG jsou na tom v rychlosti startu někde mezi Samsungem a Sony, spíše blíže Samsungu.

Nováček
    Registrace
    Mar 2014

zdar chlapi, poraďte mi prosím

nova telka (2. kus) ma dead pixel primo uprostred obrazovky, nicmene z moji normalni pozorovaci vzdalenosti neni videt a kdyz sedim blizko u PS4 tak i tak ho musim chvili hledat. Ale vim, ze TAM JE Na druhou stranu ma lepsi clouding nez ta předchozí. Takze otazka zni jestli byste zkusili dalsi vymenu (volal jsem na Sony.cz a v teoreticke rovine mi to jsou ochotni menit "tak dlouho jak budu chtit") a nebo si ji nechat.

Na jednu stranu už se mi s tím ani moc nechce otravovat, na druhou stranu, telka za 40 tis. by vadný pixel mít nemusela.

Díky za vaše názory.
    Naposledy upraveno uživatelem jirin.cz: 01-07-2014 v 08:03

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Můj názor znáš, Sony má sice fajn obraz, ale letošní Samsungy řady 6400 jsou obrazovou kvalitou minimálně srovnatelné a hlavně mají všechny ostatní fce promakanější. Navíc dead pixel by mě s*** U TV za 40 tis. vážně nemá co dělat, tak ať si výrobci laskavě uvědomí, že buď budou dělat pořádně výstupní kontrolu nebo se jim holt budou vracet vadné kusy ...

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Ono to vyzera, akoby tam SONY daval panely z nejakej II. triedy. Vadne pixely vo vsetkych modeloch, ktore ste tu pani (viaceri) zakupili - toto nieje uz nahoda.

Nováček
    Registrace
    Jun 2014

V ložnici máme starou smart TV LG 42LW5500 a přepínat programy můžu prakticky hned. Tak jak je to možné?

Citace Původně odesláno od vojtaklofac Zobrazit příspěvek
    Jj, to přepínání a neuvěřitelně dlouhé nabíhání u Sony důvěrně znám. Samsung je puštěný rychleji a kanály jdou přepínat okamžitě. "Smart" fce samozřejmě pár sekund na načtení potřebují, ale dá se říct, že oproti Sony je ovládání prakticky instantní. Mimochodem nové LG jsou na tom v rychlosti startu někde mezi Samsungem a Sony, spíše blíže Samsungu.

Nováček
    Registrace
    Nov 2013

Tak já jsem zatím s KDL-50W805B spokojen. Žáden dead pixel jsem nenašel a toho přepínání jsem si všiml, až když jsem si to tu přečetl. Pokud totiž přepínám programy na šipkách "PROG", tak to mi jde hned, ale když chci přepínat pomocí čísel, tak si musím půl minuty počkat, ale to mi nevadí. Jsem ale zvědav na ten přístup k zadním konektorům, až telku hodím časem na zeď. Nevíte někdo, jak daleko je s tím dodávaným držákem daleko od stěny?

Jinak sorry za blbou otázku, ale dají se do TV "doinstalovat" nějaké jiné aplikace, než které tam již jsou? Ne že bych používal něco jiného než youtube, ale ....

Jediné, co mě štve, že do mého mobilu s win 8 není žádná aplikace, kterou bych mohl tv přepínat, což ale není chyba TV a dále nemůžu přijít na to, jak propojit kino s TV, aby vše fungovalo jak má.

Ještě mi ke spokojenosti chybí ten soňácký dotykový ovladač One-Flick
    Naposledy upraveno uživatelem gloom83: 01-07-2014 v 19:28

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od gloom83 Zobrazit příspěvek
    jak propojit kino s TV
    tak s tym ti tu nikto bez vesteckej gule neporadi, kedze to, ake mas DK naozaj nevieme.
    Precitaj si toto.

Nováček
    Registrace
    May 2014

vojtaklofac: tak tymto si mi uplne rozbil uz rozhodnuty nakup uz som si tak nejak rozhodol ze ten sonak bude najlepsi, ale tvoj prispevok ma nahlodal, takze som zase tam kde som bol, KDL-50W805B alebo UE48H6400 alebo TX-48AS640E... sony ma nevyhodu edge podsvietenia, ale zas je to sony a ma o dva palce viac... a ted babo rad, cenovo vidu uplne nastejno...

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Citace Původně odesláno od majkom Zobrazit příspěvek
    vojtaklofac: tak tymto si mi uplne rozbil uz rozhodnuty nakup uz som si tak nejak rozhodol ze ten sonak bude najlepsi, ale tvoj prispevok ma nahlodal, takze som zase tam kde som bol, KDL-50W805B alebo UE48H6400 alebo TX-48AS640E... sony ma nevyhodu edge podsvietenia, ale zas je to sony a ma o dva palce viac... a ted babo rad, cenovo vidu uplne nastejno...
    No, cenově je Samsung trochu někde jinde, Sony za 27000 a Samsunga mám za 22500. To, že jde o Sony, je super argument , ale ta kvalita (tím myslím kontrolu dead pixelů atd.) je dost špatná. O Panasonicu jsem také přemýšlel (byl jsem v úplně stejně situaci jako Ty) , ale z různých srovnání mi vyšel lépe prostě Samsung. Velikost je akorát a DVB-C vysílání na tom vypadá fakt moc hezky. Klidně se ptej dál

Nováček
    Registrace
    May 2014

Citace Původně odesláno od vojtaklofac Zobrazit příspěvek
    No, cenově je Samsung trochu někde jinde, Sony za 27000 a Samsunga mám za 22500. To, že jde o Sony, je super argument , ale ta kvalita (tím myslím kontrolu dead pixelů atd.) je dost špatná. O Panasonicu jsem také přemýšlel (byl jsem v úplně stejně situaci jako Ty) , ale z různých srovnání mi vyšel lépe prostě Samsung. Velikost je akorát a DVB-C vysílání na tom vypadá fakt moc hezky. Klidně se ptej dál
    Vojta: sonak sa da zohnat za cca 22 500 Bud si zakaznik tmobile a mas 23 percent slevu na sony elektroniku v eshopu, nebo pripadne ted maj sony centra akci a davaju k tej sony za 27000 soundbar v hodnote 4000.. ale tam ma napriklad vcera pan presviecal, ze mrtvy pixel na sony nehrozi, ze za 9 rokov videl jedinu tv (to bola odpoved na moju otazku, ci dava sony nejaku zaruku na mrtve pixely) Hele, doptam se te vo vlaknu samsungu alebo sukromnou spravou, nech nie sme uplne offtopic od sony

---------- Doplněno v 10:38 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 10:38 ----------

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Ono to vyzera, akoby tam SONY daval panely z nejakej II. triedy. Vadne pixely vo vsetkych modeloch, ktore ste tu pani (viaceri) zakupili - toto nieje uz nahoda.
    alebo je to len specialitka pre nas cesky trh to co neprejde v nemecku, posleme na vychod

Nováček
    Registrace
    Jan 2013

Ak má obrazovka vadné pixely...páni bez debaty im to pošlite späť. Pokaľ si necháme skákať po hlavách dovozca sem bude automaticky umiestňovať horšie a horšie kusy. Ja mám W6 radu a obrazovka je bez vadných pixelov...asi šťastie
    A k tomu nefunkčnému prepínaniu po štarte...nepostrehol som to nakolko po zapnutí TV sa načítava a overuje CA modul. To trvá cca 15-20 sekúnd. Potom tabuľka CA modulu zmizne a všetko ide ako má.

Nováček
    Registrace
    May 2014

otazka je, ked mas panel bez mrtvych pixelov, ci to tak bude aj za tyzden (to sa vazne pytam, nerozumiem tomu) - ak su tie panely horsie ako standard, nie je vatsie riziko ze sa vypali pixel po nejakej relativne kratkej dobe?

Strana 10 z 21 PrvníPrvní ... 8910111220 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 758
    Poslední příspěvek: 20-01-2020, 15:42
  2. Plazma: Panasonic Plazma Ceny 2014 Klesnu alebo naopak stupnu?
    Od Marek_Norway v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2014, 11:14
  3. Kalendář Skylink na rok 2014
    Od interfernet422 v sekci Volná témata
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-12-2013, 12:43
  4. Kalendář Skylink na rok 2014
    Od interfernet422 v sekci DVB-S
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-12-2013, 00:01