Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: SONY HDR TD30 a MMC Sencor 9000Pro

Nováček
    Registrace
    May 2012

Zdravím , potřebuji poradit. Jsem fanda 3D ale spíše soukromého natáčení na kameru 3D Sony HDR TD30. Nebaví mě ale připojovat kameru k 3D televizi, abych si přehrál záznamy.. chci něco více .. Proto jsem si pořídil multimediální centrum Sencor 9000Pro s představou, že mi toto zařízení přehraje i 3D obraz natočený 3D kamerou Sony... (byly v TD uvedeny i formáty M2TS ..atd co používá kamera)bohužel se tak nestalo i přes to, že jsem si pořídil ten nejlepší HDMI kabel... obraz byl buď značně nepřirozeně zdvojený až zdeformovaný nebo jen 2D. Přehrávám též na TV Sony 3D. Jinak Blu-Ray a ostatní formáty 3D MMC zvládalo bez problémů. Zařízení jsem vrátil, protože mi ani v prodejně neporadili, kde je problém.. Poradí někdo? Jaké MMC to zvládne? Má někdo zkušenosti?
    Díky moc za info Luboš
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Zdvojený obraz = 3D obraz pozorovaný bez 3D brýlí. Nebo byl obraz špatný i s 3D brýlemi?

Nováček
    Registrace
    May 2012

Ne s 3D obrazem to nemelo nic spolecneho at s brylemi ci bez

Nováček
    Registrace
    May 2012

Citace Původně odesláno od klbklb Zobrazit příspěvek
    Zdravím , potřebuji poradit. Jsem fanda 3D ale spíše soukromého natáčení na kameru 3D Sony HDR TD30. Nebaví mě ale připojovat kameru k 3D televizi, abych si přehrál záznamy.. chci něco více .. Proto jsem si pořídil multimediální centrum Sencor 9000Pro s představou, že mi toto zařízení přehraje i 3D obraz natočený 3D kamerou Sony... (byly v TD uvedeny i formáty M2TS ..atd co používá kamera)bohužel se tak nestalo i přes to, že jsem si pořídil ten nejlepší HDMI kabel... obraz byl buď značně nepřirozeně zdvojený až zdeformovaný nebo jen 2D. Přehrávám též na TV Sony 3D. Jinak Blu-Ray a ostatní formáty 3D MMC zvládalo bez problémů. Zařízení jsem vrátil, protože mi ani v prodejně neporadili, kde je problém.. Poradí někdo? Jaké MMC to zvládne? Má někdo zkušenosti?
    Díky moc za info Luboš
    Muj dotaz bych zkrátil asi takto: má prosím někdo zkušenosti s kamerou Sony HDR TD30 a multimediálním centrem tak, že natočené záznamy 3D z kamery pouští přes multimediální centrum a sleduje na TV Sony 3D přes 3D brýle obraz ve stejné kvalitě jako při pouštění záznamu přímo z kamery napojené na TV?
    Díky moc ještě jednou za případné reakce
    Luboš

Podobná témata

1. Sencor SMP 9000PRO
    Od the_miracle v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 11-02-2014, 18:51
  2. DVD rec. Sencor
    Od Fany53 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 24-06-2011, 15:27