Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SONY HDR TD30 a MMC Sencor 9000Pro

klbklb (3)|4.2.2014 10:38
Zdravím , potřebuji poradit. Jsem fanda 3D ale spíše soukromého natáčení na kameru 3D Sony HDR TD30. Nebaví mě ale připojovat kameru k 3D televizi, abych si přehrál záznamy.. chci něco více .. Proto jsem si pořídil multimediální centrum Sencor 9000Pro s představou, že mi toto zařízení přehraje i 3D obraz natočený 3D kamerou Sony... (byly v TD uvedeny i formáty M2TS ..atd co používá kamera)bohužel se tak nestalo i přes to, že jsem si pořídil ten nejlepší HDMI kabel... obraz byl buď značně nepřirozeně zdvojený až zdeformovaný nebo jen 2D. Přehrávám též na TV Sony 3D. Jinak Blu-Ray a ostatní formáty 3D MMC zvládalo bez problémů. Zařízení jsem vrátil, protože mi ani v prodejně neporadili, kde je problém.. Poradí někdo? Jaké MMC to zvládne? Má někdo zkušenosti?
Díky moc za info Luboš
RoPo (6061)|4.2.2014 11:07
Zdvojený obraz = 3D obraz pozorovaný bez 3D brýlí. Nebo byl obraz špatný i s 3D brýlemi?
klbklb (3)|4.2.2014 12:08
Ne s 3D obrazem to nemelo nic spolecneho at s brylemi ci bez
klbklb (3)|5.2.2014 09:28
[QUOTE=klbklb;481283]Zdravím , potřebuji poradit. Jsem fanda 3D ale spíše soukromého natáčení na kameru 3D Sony HDR TD30. Nebaví mě ale připojovat kameru k 3D televizi, abych si přehrál záznamy.. chci něco více .. Proto jsem si pořídil multimediální centrum Sencor 9000Pro s představou, že mi toto zařízení přehraje i 3D obraz natočený 3D kamerou Sony... (byly v TD uvedeny i formáty M2TS ..atd co používá kamera)bohužel se tak nestalo i přes to, že jsem si pořídil ten nejlepší HDMI kabel... obraz byl buď značně nepřirozeně zdvojený až zdeformovaný nebo jen 2D. Přehrávám též na TV Sony 3D. Jinak Blu-Ray a ostatní formáty 3D MMC zvládalo bez problémů. Zařízení jsem vrátil, protože mi ani v prodejně neporadili, kde je problém.. Poradí někdo? Jaké MMC to zvládne? Má někdo zkušenosti?
Díky moc za info Luboš[/QUOTE]

Muj dotaz bych zkrátil asi takto: má prosím někdo zkušenosti s kamerou Sony HDR TD30 a multimediálním centrem tak, že natočené záznamy 3D z kamery pouští přes multimediální centrum a sleduje na TV Sony 3D přes 3D brýle obraz ve stejné kvalitě jako při pouštění záznamu přímo z kamery napojené na TV?
Díky moc ještě jednou za případné reakce
Luboš