Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Obraz na TV

hyena (1)|27.5.2005 12:01
no mozna ze to tady uz nekde ve foru zaznelo ale zeptam se znova.
pripojil jsem TV k pc.vsechno v pohode na TV vidim wokna ale kdyz pustim microDVD a v nem film tak ho nevidim ale je tam jen takovej debilni svetlej vobdelnik.prej nemam nejaky kodeky,ale kdo ma vedet jaky?!ted jsem tam narval Codecs6026_allin1.exe , ale to me taky nepomohlo.cili diky vsem co me poradej. :-I
stayman (12393)|27.5.2005 16:26
CodecPack vyhod do .. Nainstaluj si zakladne kodeky samostatne (ake? To zistis GSpotom u toho filmu, ale spravidla DivX alebo XviD...) a WMP10+DivXG400 ti uplne staci, aj na TV-out, kde si zapni este Celoobrazkovy rezim, aby si mal medialne subory roztiahnute na celu TV a na PC mozes dalej pracovat...
zapa (14)|5.6.2005 10:40
Akú máš grafickú kartu ? Ak je to ATI tak by Ti to malo ísť bez problémov , ak je to Nvidia tak musíš ešte zapnúť v nastavení karty výstup na televízor , ale ja si neviem momentálne spomenúť ako sa to volá (teraz mám ATI) . Mal som podobný problém pri GF4 a keď som to zapol tak mi išiel obraz , ale nebol na celú obrazovku.Potom som si stiahol TV-tools a bolo to v pohode na celú obrazovku bez ďaľších nastavovaní.
danis (77)|5.6.2005 18:35
v ovladačích od nVidie je záložka nview, tam si zvol "klonovat" a obraz by se to měl objevit i na TV
danis (77)|5.6.2005 18:37
teď čtu, že wokna vidíš na tv, tak to není kodekama (to bys ten film nepřehrál ani na monitoru), ale přehrávačem, zkus jiný
btw je to avi nebo dvd?
vlada (3470)|5.6.2005 18:59
Kodeky jsou v tom zřejmě nevině. Pokud jede obraz na počítači a nejede na TV, tak je šptaně nastavený klonování. Většina karet neumí zobrazit overlay na obou zařízenich, ale jenom na primárnim. ´Jako nejlepší se mi zdá nastavit režim "divadlo", kterej na monitoru zobrazí video v okně a na TV fullscreen. Umí to nVidie i ATI, i když to dá dost práci nastavit.
Taky vyhoď MicroDVD a stáhni si pořádnej přehrávač, třeba MPC, VLC, BSPlayer, ViPlay, TCMP, Zoom Player, MV2Player - tyhle všechny jsou lepší.
Pokud budeš mít problémy s titulkama, koukni na mojí stránku jak to rozběhat, něco už tu zmínil Stayman. Kromě filtru DivXG400 je na titulky ještě VSFilter a FFDShow.
danis (77)|5.6.2005 20:30
JJ, kodekama to nebude