Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zobrazení webové stránky na TV v kanceláři

dmix (6)|23.1.2014 22:06
Potřeboval bych v kanceláři na něčem přibližně 50-ti palcovém zobrazovat jednu textovou informační webovou stránku z našeho firemního sytému (měla by se obnovovat po minutě, to snad ten prohlížeč zvládne).
Předpokládám, že ideální bude nějaká LED LG s plnohodnotným webovým prohlížečem? Nerad bych koupil drahou televizi a pak zjistil, že jsem udělal chybu.
Monitory se tak velké myslím nedělají, mít kvůli tomu stále zapnutý počítač a připojit ji k němu jako druhou plochu se mi moc nechce, projektor by myslím nebyl ve dne vidět..

Neřešil prosím někdo něco podobného? Pokud mi dokážete poradit konkrétní vhodný model TV nebo jiné řešení, moc mi pomůžete.

Předem děkuji za pomoc.

Dan
tdlmarek (1566)|23.1.2014 22:42
Koupil bych naprosto libovolnou TV (tzn. podle ostatních parametrů, ale ne webového prohlížeče) a k ní Raspberry Pi (nebo něco podobné kategorie) + krátký HDMI kabel dohromady asi za 1000,-. Vyjde to levněji, bude to na 100% fungovat a ty možnosti (např. vzdálené správy) ani nemá smysl srovnávat.
Pytkin (7947)|24.1.2014 00:08
priklanam sa k rieseniu co navrhuje tdlmarek .. pri prehliadacoch na TV vzdy clovek naraza na dake obmedzenia .. raspbery ale neprehra adobe flash .. na to netreba zabudnut ..
RoPo (6061)|24.1.2014 08:04
Pokud je web statický, tak na USB flashku dej obrázky s informacemi a ty by se automaticky promítaly dokola ve smyčce. Vyhneš se další krabici a její "údržbě".
Obrázek musí být upravený tak, aby bylo na TV něco vidět. TV není PC monitor (ostrostí). Je na to třeba pamatovat.
Pavel_tempx2 (829)|1.2.2014 21:29
Taky si myslím že libovolný TV + počítač bude vhodnější ;) Dneska se dají koupit levné věci, záleží co tam chceš promítat, teda co na té stránce přesně bude, ale aby jsi třeba nemusel řešit vzdálenou správu, tak kup table s HDMI portem a máš to všechno i s displejem, tablet strčíš dozadu za TV a je to ;)