Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

prosim o radu, AUDIO stopa v adobe premiere CS6

movie64 (4)|22.1.2014 17:53
ahoj,
…exportoval som projekt v CS6, uspešne. nasledne som ho otvoril s tym ze tam predsa este len niečo dorobim avšak audio stopa zmenila farbu a zvuk "zmizol" - waveform je proste preč, ostala len prazdna stopa. stalo sa mi to uz dvakrat a netušim ako to napraviť, zvuk som mal synkronizovany s obrazom a nie je jednoduche to tam nahrat znova, verim ze sa to da nejako obnovit, prosim o radu

[ATTACH=CONFIG]26271[/ATTACH]
Screen Shot 2014-01-22 at 1.16.44.png
BEPE (539)|24.1.2014 14:51
a audiosoubor je stále umístěný tam jako při vytváření projektu (disk, adresář, název souboru)?
movie64 (4)|24.1.2014 18:55
[QUOTE=BEPE;480346]a audiosoubor je stále umístěný tam jako při vytváření projektu (disk, adresář, název souboru)?[/QUOTE]

ano, s tym som vobec nehybal, preto je to zahada
Pavel_tempx2 (829)|1.2.2014 21:56
no mě hlavně nikdy nefungovalo to jejich slavné stříhání MOV :)

WAVko jde normálně přehrát mimo AP? jaké má parametry? co se stane když ho natáhneš do nové prázdné timeline nebo projektu? ještě třeba zkusit natáhnout celý projekt do nového projektu ;)
movie64 (4)|12.2.2014 00:56
[QUOTE=Pavel_tempx2;481013]no mě hlavně nikdy nefungovalo to jejich slavné stříhání MOV :)

WAVko jde normálně přehrát mimo AP? jaké má parametry? co se stane když ho natáhneš do nové prázdné timeline nebo projektu? ještě třeba zkusit natáhnout celý projekt do nového projektu ;)[/QUOTE]

parametre audioklipu su: sample rate 96 000 bits per sample 24 , je to max co som vedel nastavit v nahravatku zoom h4n, cize som to nahraval externe a tocil na zrkadlovku do mov formatu, sync A-V som riesil cez pluralEyes3 /prave mi skoncila trial verzia a tento trouble ma odradza od kupenia licencie/

ked som skopiroval klipy aj audio stopu do noveh timeline (sekvencie) tak sa to skopirovalo ako to bolo, cize "pokazene"

hmmmm
ten prvy projekt som uz cely vymazal a zacal pracovat na niecom inom a co ma uplne dostalo je nasledovne, v podstate velmi podobna chyba ale "v inej farbe"

pri novom projekte som postupoval rovnako, hodil som na timeline mov-ka, a pod to audio stopu zo zoom, zase tie iste parametre, sync som este stihol porisiet cez pluraleyes, nasledne som vysekal pasaze z videa ktore tam nemali co robit............. ulozil som projekt
a po otvoreni bola tentokrat audio stopa v povodnom zneni avsak video mov - vyseky ktore som nechal nad audiom tak ostali na tom istom mieste ale obsah bol posunuty, vlastne stale sa to iste co predtym, akurat ze teraz sa zmenil nie obsah audia ale obrazu,

tak idem skusat final cut, velmi sa mi ta nova verzia nepaci ale dam tomu sancu, mozno to bude stabilnejsie,
alebo mozno este nejaky iny soft skusim....

cheers
josefíka (651)|12.2.2014 12:04
movie64: zkus dát audio (24/96000) do stejného nastavení audia videa (předpokládám že tam je 16/48000), mě to připadá, že tady by mohl být problém. Za vyzkoušení to stojí.