Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 51 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 759

Téma: Panasonic 2014 - AX800, AS800, AS7X0, AS6X0, AS5X0, A400

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Přechod z CRT na LCD je obrovský rozdíl jak v +, tak v -.

U LCD získáš:
    + uhlopříčka
    + stabilita obrazu
    + rozlišení
    + HD příjem
    + funkce
    + spotřeba

U LCD ztratíš:
    - úroveň černé
    - kontrast
    - homogenita obrazu
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Díky za odpověď. A co rozdíly mezi modely 640 a 650? Bude 650 obrazově o hodně horší?
    Jinak ve srovnání se Samsungem UE40H6400 na tom bude panák jak?

Registrace
    Feb 2007

Mám dojem, že srovnání už tady padla. Pohledej.

Nováček
    Registrace
    Jun 2014

Tak dneska mi přišla 48AS640 a zatím super. Není teď moc času se v tom rýpat, tak časem podám nějaké info

Je tu občas Avatar uživatele calgaryboy
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od maras125 Zobrazit příspěvek
    Tak dneska mi přišla 48AS640 a zatím super. Není teď moc času se v tom rýpat, tak časem podám nějaké info
    Budeš spokojený. Jak jsem tu už několikrát psal, díky této TV proběhla transformace mé osoby z plazmisty na ledkaře hladčeji, než bych kdy očekával Takový Dark knight na bluray na této TV /mám uhl 55/ to je doopravdy obrazový orgasmus

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od calgaryboy Zobrazit příspěvek
    Budeš spokojený. Jak jsem tu už několikrát psal, díky této TV proběhla transformace mé osoby z plazmisty na ledkaře hladčeji, než bych kdy očekával Takový Dark knight na bluray na této TV /mám uhl 55/ to je doopravdy obrazový orgasmus
    Sice jsem na vlastní voči AS640 neviděl, ale tady určitě přeháníš.

Půjdu se na ni někam podívat. Třeba ten orgáč zažiji taky.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Takový Dark knight na bluray na této TV /mám uhl 55/ to je doopravdy obrazový orgasmus
    .... tak je dobře, že se najdou lidi, co tomu hoví a tudíž dokážou lecos ocenit. Áááále ..... bluray není SD. To ono to potom vypadá "malinko" jinak.

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

Tak zrovna tenhle model je jako běžná TV docela nevhodný - slabé pozorovací úhly, v porovnání s konkurencí horší výbava, chybějící funkce jako PVR, automatická změna AR nebo EPG s připomínkami, atd. Takže spokojení majitelé budou spíš fandové, co vlastně nechtějí nic jiného než velký monitor s dobrým obrazem k jejich HTPC. A takovým je nějaké SD většinou úplně jedno

(prosím brát s nadsázkou)

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    .... tak je dobře, že se najdou lidi, co tomu hoví a tudíž dokážou lecos ocenit. Áááále ..... bluray není SD. To ono to potom vypadá "malinko" jinak.
    Jaja, tady není o čem, SD vypadá malinko jinak na každé TV Velké štěstí, že v SD už toho moc skutečně nesleduju. Mnoho věcí už je v HD, sport, který sleduju z 80% je v HD naprosto všechen /zejména NHL přes GCL/, takže mě SD moc netrápí. I tak si myslím, že si s SD tato TV poradí více než slušně. Ten rozdíl 5 let v porovnání s mojí předchozí G10 je ve vývoji procesorů cítit. SD vykreslí tato TV už lépe. Holt doba jde dopředu. Jak jsem psal už dříve, jediná velká výtka k AS640 jsou ty pozorovací úhly. Z plazmy byl člověk zvyklý, že se mohl dívat odkudkoliv, tady je přece jen nutné sedět napřímo. Ale jak už jsme psal také dříve, to je také přesně to co dělám, když už sleduju Tv.... sedím vždy tak jak mám, takže mě to nevadí. Mimo pozorovací úhly zatím nemám co této TV ve své cenové kategorii do 30 litrů vyčíst. Dostává se jí uznalých reviews i v zahraničí. Na základě toho jsem si ji také vybral. A myslím, že oko už mám namlsané a špaténku bych odhalil. Doopravdy tento kousek doporučuji, za lepším už člověk musí i do jiných pater s cenou......

---------- Doplněno v 19:50 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 19:46 ----------

Citace Původně odesláno od tdlmarek Zobrazit příspěvek
    Tak zrovna tenhle model je jako běžná TV docela nevhodný - slabé pozorovací úhly, v porovnání s konkurencí horší výbava, chybějící funkce jako PVR, automatická změna AR nebo EPG s připomínkami, atd. Takže spokojení majitelé budou spíš fandové, co vlastně nechtějí nic jiného než velký monitor s dobrým obrazem k jejich HTPC. A takovým je nějaké SD většinou úplně jedno
    PVR, EPG....vše co je mi úplně fuk, bo saťák řeším externě Technisatem Digicorder HD S2, kde je samozřejmě vše jak má být. A SD jak jsem psal vypadá také ok.

Registrace
    Jul 2009

tdlmarek: Ale jinak vím kam míříš. Já také upřednostňoval obraz před fcemi. Já potřebuji kvalitní zobrazovadlo, je mi pak už docela jedno, jestli to umí to či tamto. Na prvním místě u mě byl, je a bude vždy obraz. Ale co se fcí týče tak v porovnání s G10 si teď připadnu jako majitel kokpitu letadla )))Velký skok......G10 byla vyloženě jen zobrazovadlo, AS640 toho jako smartka holt umí xkrát více...ale to už je jaksi v této době naprosto normální.....

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

Tak když televizní příjem řešíš externím STB, tak opět spadáš spíš do ké kategorie "HTPC" + zobrazovadlo. A s tím částečně souvisí i to hodnocení SD materiálu, pokud provádíš upscaling už na straně Technisatu.

Nováček
    Registrace
    Jun 2014

Citace Původně odesláno od tdlmarek Zobrazit příspěvek

(prosím brát s nadsázkou)
    Mno nevím, slabé pozorovací úhly, TV je v obýváku, sedím proti ní a nepočítám s tím, že se na ní budu dívat z balkonu nebo z chodby, protože z tama TV vidět nejde. Ať jsem dneska kolem ní chodil všeljak, nikdy sem nějaké tragické zhoršení obrazu neviděl.
    Já mám TV na koukání, pokud budu chtít surfovat po netu, udělám 5 kroků vedle k PC, takže nějaké widgety, yt, nahrávání apod. mě moc netrápí. seťák budu mít externě. Dneska sem koukal jen na SD programy a oproti tchánově starému Samsungu nebe a dudy.

Takže jsem se taky celkem zaškatulkoval do té tvé kategorie Prostě chtěl sem pěkný obraz, bez zbytečných nesmyslů. Trochu mě mrzí to, že nejde v EPG nastavit to přepnutí programu, který bude hrát třeba za hodinu, přítule to hodně využívá, ale co už.

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

Opět - externí set-top-box. Asi jsem měl explicitně napsat "běžná TV na sledování DVB-T/C" Potom některé ty chybějící funkce mohou vadit, např. zmíněné nahrávání, resp. timeshift.

Nejvíc mě asi vytáčí (opět, týká se pouze použití interních tunerů), jak rozbili to automatické přepínání aspect ratia, když to ještě před dvěma lety tak krásně fungovalo. Mně samotnému je to v podstatě jedno, protože na TV koukám tak z 1%, ale kvůli téhle drobnosti je pro mě neakceptovatelné doporučit některý z těchto modelů např. rodičům, známým, apod. Doufal jsem, že by to mohl vyřešit update firmwaru, ale zatím jsem neměl jedinou aktualizaci Je to opravdu škoda, obzvlášť, když se jim docela uspokojivě podařilo odstranit jiný neduh, kvůli kterému mají LCD i po všech těch letech někdy problém nahradit kvalitnější CRT - zvuk integrovaných repro.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Tak 650ka je doma. První dojmy dobrý, obraz na LCD celkem ucházející (CRT bylo teda podle mě výrazně lepší a kdybych měl model s HDMI vstupem a ne jenom komponentním, tak u něj zůstávám).
    Co mě ale fakt štve, a kvůli čemu možná TV půjdu vrátit, je to, že po přístupu na NAS pomocí SMB jsou všechny filmy na jedné velké hromadě - tzn. TV nerespektuje adresářovou strukturu.
    Je to normální nebo to lze někde nastavit abych neměl 1000 filmů pohromadě?
    Netušíte někdo?

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

Je to normální, nebo se mi alespoň nepodařilo zjistit, jak tohle nastavení změnit. Zároveň je to ale jediná (zatím známá) modelová řada, která takto na NAS umí přistupovat. Takže je otázkou jestli to vrácení má smysl, když u konkurence tu funkci nebudeš mít vůbec

Strana 11 z 51 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: Panasonic 2012 preview - VT50, GT50, ST50
    Od patriot v sekci Panasonic
    Reakcí: 2449
    Poslední příspěvek: 13-04-2020, 09:29
  2. Plazma: Panasonic 2013 preview plazma - ZT60, VT60, GT60, ST60, X60
    Od Plutotype v sekci Panasonic
    Reakcí: 1009
    Poslední příspěvek: 26-03-2018, 16:11
  3. Reakcí: 84