Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kvalita programové nabídky Skylinku

bastlir (3245)|31.12.2013 11:26
Nevím, zda to není jen můj subjektivní názor, ale mně ceny balíčků Skylinku vzhledem ke kvalitě vysílaných pořadů připadají být už ostudné.

Když pominu, že se stejné pořady přesouvají z kanálu na kanál, tak mně už opravdu vadí, že stejný seriál hned po sobě či dokonce souběžně vysílají mnohokrát za sebou - Polární piloti, Dřevorubci, Válka skladů a různí stěhováci. Proč mám znovu platit za věci, které jsem si již jednou zaplatit?! Nakonec zjistím, že mám XY českých či slovenských kanálů, ale nemám se nakonec na co dívat.
Co vy na to?

[HL]mod KZ: [/HL]přesunuto do pokecu, než se z toho stane flame
KamilZ (10277)|31.12.2013 11:34
To není problém Skylinku, ale těch kanálů. Skylink má výběr doku kanálů celkem dobrý a podle mě ani ostatní nic extra jiného nenabízí. Také ale z níže uvedeného screenshotu nejsem odvázaný :-(
[SPOILER][/SPOILER]
bastlir (3245)|31.12.2013 12:53
To je jasné, jenže Skylink je také vlastně zákazník, takže může reklamovat programovou skladbu u distributora, což jsou mám dojem Maďaři. A my platíme Skylinku a pokud si přestaneme jejich balíčky předplácet, odnese to on.
romana51 (355)|31.12.2013 12:55
Souhlasím s bastlířem. A co je podle mne ještě daleko větší podvod na diváka, je to, že během hodiny tam otravují až dvě přiblblé reklamy, které jsou navíc někdy v cizím jazyce. Takže za nemalý peníz mám ještě čučet na stále se opakující reklamy? Nevím tedy jak je to v současnosti, tuto zkušenost jsem udělal v loňském roce, když jsem si měnil satelitní karty a jako bonus jsem měl dva měsíce placených programů zadara. Proto nechci placené programy ani náhodou!
vivid.sk (11472)|31.12.2013 13:27
[QUOTE=romana51;477670]během hodiny tam otravují až dvě přiblblé reklamy[/QUOTE]
Tak a kolko ich mas behom hodiny na 'beznych' komercnych staniciach? :D
Na kanaloch, ktore obcas sledujem ma skor seru uputavky na relacie, ktore idu stale dokola. Tiez nechapem, naco je to dobre stale avizovat tie iste relacie v prebiehajucom programe.
bastlir (3245)|31.12.2013 14:49
[QUOTE=vivid.sk;477673]Tak a kolko ich mas behom hodiny na 'beznych' komercnych staniciach? :D
Na kanaloch, ktore obcas sledujem ma skor seru uputavky na relacie, ktore idu stale dokola. Tiez nechapem, naco je to dobre stale avizovat tie iste relacie v prebiehajucom programe.[/QUOTE]
To proto, aby Ti zku... nahrávku.:((
geronimoh (2327)|31.12.2013 15:42
[QUOTE=bastlir;477679]To proto, aby Ti zku... nahrávku.:(([/QUOTE]

O to snad ani nejde, reklamy apod. se dají snadno vystřihnout. Nicméně podle mně se na ty pořady neustále přerušované reklamou a upoutávkami (stejnými stále dokola) normální člověk nemůže dívat. Leda nahrát a dívat se později - reklamy apod. přeskočit.
interfernet422 (1575)|31.12.2013 15:43
Mám na kartě S-linku zatím ještě předplacený serpo, tak přes něj chytám HD kanály, protože moje obstarožní plazma B650 má s terestrickými ČT 1,2,sport HD problém, obraz se rozsypává. Chvíli jsem i platil více kanálů na satelitu, ale nakonec jsem zjistil, že se na to doma nikdo nedívá. Tak proč to pak platit. Děcka se zabaví na netu, ženě stačí pozemní klasika, ani tu celou nesleduje, takže pro mně tím, jak mi skončí předplacené serpo tak asi skončí i skylink.
geronimoh (2327)|31.12.2013 16:29
[QUOTE=interfernet422;477698]..... takže pro mně tím, jak mi skončí předplacené serpo tak asi skončí i skylink.[/QUOTE]

Já už mám obě původně Skylinkové karty převedené na karty ČT. U jedné mi zapoměli vypnout komerční stanice v SD, ale časem je jistě vypnou. ČT HD mi tedy jede a zbytek stačí z DVB-T.
bastlir (3245)|31.12.2013 16:36
Já vlastně ani nechápu, kdo se pořád dokola může dívat na různé stupidní aukce apod.
geronimoh (2327)|31.12.2013 16:55
[QUOTE=bastlir;477712]Já vlastně ani nechápu, kdo se pořád dokola může dívat na různé stupidní aukce apod.[/QUOTE]

Tak to jsme dva :-)
bagr3210 (379)|1.1.2014 18:47
[QUOTE=bastlir;477655]Nevím, zda to není jen můj subjektivní názor, ale mně ceny balíčků Skylinku vzhledem ke kvalitě vysílaných pořadů připadají být už ostudné.

Když pominu, že se stejné pořady přesouvají z kanálu na kanál, tak mně už opravdu vadí, že stejný seriál hned po sobě či dokonce souběžně vysílají mnohokrát za sebou - Polární piloti, Dřevorubci, Válka skladů a různí stěhováci. Proč mám znovu platit za věci, které jsem si již jednou zaplatit?! Nakonec zjistím, že mám XY českých či slovenských kanálů, ale nemám se nakonec na co dívat.
Co vy na to?

A zato se nestydej si vzit jeste 29Kc mesicne..Nerikajic,ze kdyz ma clovek problem,nema sanci se jim dovolat a kdyz jo,ceka jako vul nez ho spoji..



[QUOTE=interfernet422;477698] takže pro mně tím, jak mi skončí předplacené serpo tak asi skončí i skylink.[/QUOTE]

U me uz skoncil,kartu bych jim vratil,ale penize bych stejne nevidel,proto jsem ji prodal..radeji budu bez televize nez zivit takovy h****
Pavel_tempx2 (829)|1.2.2014 20:32
soudit Skylink za programové schéma nabízených TV? :D ukažte mi dnes nějaký kvalitní program? všichni jednou na kvantitu ;) bohužel...ono v té TV je beztak všude h...o, stačí se podívat do programu....sem tam jednou týdně je něco zajímavého, možná jeden pořad za den, zbytek k ničemu...a reklamy snad nemá cenu zmiňovat, slováci to poslední dobou pěkně ku...ví, vždycky u nějakého filmu nebo seriálu chytnu reklamu v poslední 5 minutách :D
KamilZ (10277)|5.4.2014 15:21
Co říkáte na Kosmos (vysílá se na NGC)? Já se na něj hodně těšil, ale velké zklamání, už to ani nesleduji :-(. Roztahané, ukecané, opravdu moc povrchní, a to i pro laiky.