Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kameny urazu pri vyberu SmartTV na multimedia

Louie666 (3)|29.12.2013 23:09
Dobry den,
chtel bych se obratit na vas zkusenejsi s zadosti o pomoc pri vyberu TV. Zkousel jsem neco nacist tady v ostatnich threadech, ale mam trochu jine priority a narazil jsem u kazdeho meho tipu na pomerne zasadni problem.

Pozadavky:
LED, kolem 42”, fullHD. Cena maximalne 15k.
Televizni programy budu sledovat minimalne. Jde mi hlavne o sledovani filmu z externiho HDD v 1080p (podpora 2TB HDD, umet nacist mimo avi i formaty jako mkv, mp4 a titulky. Nacte vlastne TV externak, ktery je zaroven routerem a je tim padem pripojen pres wifi a ne pres USB?) a o sledovani YouTube (kvalitni aplikace, plynuly chod, moznost vyberu rozliseni videa). Podpora Flashe v internetovem prohlizeci by asi byla vyhoda, ale nevim, jestli se to bezne dela. Ovladani aplikaci pomoci smartphone je velke plus (iOS) a samozrejme wifi. Urcite nepotrebuji 3D ani nahravani na USB. Cili shanim v podstate asi velky tablet na zed.

A ted ten problem - Katalogove se mi zalibila Sony W6, ale na prodejne me upozornili, ze ma velmi pomalou a nestabilni praci s webovymi aplikacemi (Youtube pada, socialni site jdou trhane, internet je pry obecne pomaly) a doporucili Panasonic, takze se mi zalibila TX-L42E6, kde jsem se na internetu zase docetl, ze nenacte externi HDD, maximalne flashku a ze ma hodne male titulky. Katalogove vypada skvele Samsung UE40F6400, ktery by podle recenzi mel byt vyborny, ale udajne nespolupracuje s iphonem?
Dekuji za pripadne tipy nebo ujasneni.
vivid.sk (11472)|29.12.2013 23:18
Vyberat si TV podla smart volovin je nezmysel (aj ked tvoj vyber samostatnych TV Sony/Samsung je v tejto kategorii dobry).

Odporucanie: vyber si TV, ktora sa ti paci a dokup k nej zakladne MMC, ktore aspon z velkej casti splna tvoje poziadavky.
Louie666 (3)|29.12.2013 23:40
to je pomerne genialni napad, diky
bastlir (3245)|30.12.2013 01:31
Samsung spolupracuje s tablety a mobily Samsung - viz stránky Sama. Ale honit toto všechno s TV je hrozný opruz, a proto MMC je opravdu jediné reálné řešení tvých problémů.
matusco (376)|30.12.2013 10:10
F6400 mam, s iPhone, iPad spolupracuje.

Napr. Youtube funguje tak, ze spustis Youtube app na iZariadeni a po sparovani s telkou mas moznost zvolit vystup - ci na obrazovke iZariadenia alebo na telke. Funguje to rovnako ako AirPlay.

A co sa tyka prehravania videi - daj si pozor na podporu dekodovania viackanaloveho zvuku. Nie vsetky znacky to zvladaju. Aby si potom neplakal, ze ti ide sice krasny obraz, ale bez zvuku (ten potom musis posielat do externeho AV prijimaca na dekodovanie).
Louie666 (3)|2.1.2014 23:08
Jo, diky moc za tipy. Nakonec sem se rozhod pro Samsung UE42F5000 a k tomu MMC Xtreamer 3SE, tak uvidime