Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Upozornění na podvodníka z různých inzercí!!!

MMKS (15)|9.12.2013 17:05
Upozornění na možného podvodníka!!! Např na sbazaru,hyperinzerci, ale i dalších je inzerát na TV Panasonic viz. http://www.sbazar.cz/Nikola.Varechova/detail/4114318-dobry-den-prodame-temer-novou-3d-televizi. "Prodejce" je podle mě podvodník. Kontaktoval jsem s tím, že jsem schopný pro TV ihned přijet, v ten moment byl/a prý na druhém konci republiky, hned byl další zájemce, ale přitom mi hned bylo nabídnuto možnost poslat TV balíkem (asi běžně sebou bere 55´´ plasmu).Když jsem chtěl jen osobní převzetí žádný kontakt. Zkusil jsem kontaktovat za pár dní z jiného mailu. Kupodivu TV neprodaná, osobní odběr upřednostněn,ale jen asi hodinu (opět odjíždí na druhý konec republiky) a jako druhá možnost balík po zaplacení složenkou.Napsal jsem, že přijedu hned a opět žádná odpověď. Adminy na sbazaru jsem na inzerát upozornil, ale bez zásahu, takže radši upozorňuji takto.

Tak oprava, admini na sbazaru zasáhli, smazali můj upozorňující inzerát a já dostal varování
Lumca_1 (218)|9.12.2013 20:54
Žádná "Nikola Varechova" (nebo Vařechová) nemá dle evidence obyvatelstva TP v uvedené obci v okrese Břeclav!
MMKS (15)|10.12.2013 15:56
našel jsem i další starší inzeráty a jednou je to Moravská Nová Ves, jindy Kostice atd. Nikdo místní nezná. Myslím, že vše dohromady zapadá. Raději jsem dal ale varování, přece jen by se mohl někdo nachytat. Přece jen to nejsou stupidní inzeráty s odpověďmi přes Google translator, inzerent sám nabízí osobní předání (ovšem jen do doby, než je o to fakt zájem) atd.
RoPo (6061)|10.12.2013 19:25
V čem je problém podat trestní oznámení u PČR, aby daný člověk opravdu byl dohledán a případně perzekuován?
Ivo Mašek (10205)|19.9.2014 19:33
....... tak to mrsknu sem:
Asociace varuje před podezřelým e-shopem
http://www.novinky.cz/ekonomika/348206-asociace-varuje-pred-podezrelym-e-shopem.html