Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zobrazeni puvodniho TIMECODE

dudator (19)|24.5.2005 12:41
Zdravim, prehral jsem si video z kamery pres FireWire do PC (pomoci Adobe Premiere pro). Ted bych se chtel podivat na datum, kdy sem video na kameru nahral a to mi v premiere nejde. Poradite teda nejaky program, ve kterem se muzu podivat na datum, kdy sem video na kameru nahral? Nebo jak to delate Vy?

Ondra
exTNT (1421)|24.5.2005 13:46
Je mi divný, že to Premiere neumí, v Pinnacle Studio se datum a čas pořízení jednotlivých klipů zobrazuje v popisu vedle náhledů...
Jinak pokud bys to chtěl zobrazit i ve výstupním videu, existuje prográmek DV Time Stamp, kterým to vstupní video proženeš a on Ti udělá kopii, kde je time code napevno napsaný (vybereš si formát, font a velikost tuším).
Trent (314)|24.5.2005 15:07
z domu ti poslem plugin pre premieru, zobrazis si timecode, datum, cas, vo formate akom chces, kdekolvek v klipe chces...
dudator (19)|24.5.2005 16:36
Tak to by bylo super, pouzivam premieru na strih a to me docela mrzelo, ze to tam nejde zobrazit.
Trent (314)|24.5.2005 20:01
mas to tam...
Krtek (1279)|24.5.2005 20:39
Já to nahrávám přes HW střižnu a exportuju do Premiere. Záznam se rozdělí na klipy u kterých jsou komplet informace o pořízení.
Trent (314)|24.5.2005 20:44
ten plugin je celkom sikovny... treba skusit.
apple77 (1)|27.5.2005 08:41
Ahoj, mám podobný problém... zkopíroval jsem video z kamery pomoci firewire do PC pomocí Pinnacle Studio 8 a nyní se marně snažím zobrazit na výstupním souboru datum a čas ve zvolených scénách. Zkusil jsem program DV Time Stamp, který ovšem zobrazí datum přes celé video a ne jen ve mnou vybraných pasážích. Umí vůbec Pinnacle tuto funkci nebo je nutné sehnat nějaky plugin, jako tomu je v případě Premiere? Předem děkuju za odpověď!!!!
BOBA (590)|27.5.2005 13:18
Pod náhledovým okýnkem máš tři ikonky. Dvě Ti zobrazí timeline a ta třetí informace o videu a tuším audiu.
redburger (499)|29.6.2005 10:26
no ja to napriklad robim tak ze pri grabovani si napisem normalne kedy som to tocil - datum sa zvycajne nemeni ze hej - a co sa casu tyka tak pri kazdom zaciatku noveho klipu si ho tiez napisem a do videa si (ak je robene v jeden den ) jednoducho ten cas vloziv vo vegase.s nim aj striham samozrejme.je to v pohode.a co sa tyka datumu tak dvd si robim tak ze mam povedzme nazov dvd cka Videá z belže- tam chodim k babke
a v menu mam datumy ze kedy som tam bol.a je to..

ma to taku vyhodu ze cas je vo videu kedy chcem a ako chcem - vyuzivam moznosti ake ponuka vegas :-)
vlada (3470)|8.7.2005 14:58
Kromě jinýho jsou taky filtry pro AviSynth, který to umí. A potom sem taky viděl prográmek, kterej z datumu udělá titulkovou stopu.