Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

chcem kúpiť 55" 3D LED - ktorú by ste mi poradili? LG 55LA860V alebo Samsung UE55F6740?

puxo (3)|6.12.2013 07:57
potrebujem poradiť, lebo po pár dní/študovania som si ešte viac neistý ako predtým.
chcem si vybrať nový 55" 3D LED televízor - najprv som si vybral LG 55LA860V ale nakoniec sa mi zdá cena dosť privysoká, tak som skončil pri SAMSUNGu UE55F6740 (ale v tých Samsungoch je problém sa vyznať, pretože je tam strašne veľa modelov a na ich stránke je problém nájsť nejaký rozdiel medzi nimi).

V skratke čo asi od TV požaduje:
- samozrejme čo najlepší obraz
- určite SMART TV - tým pádom by sa patrilo čo najlepší procesor a RAM-ku (tu v RAM-ke vyhráva LG)
- DLNA
- nahrávanie z TV samozrejmosťou
- prehrávanie čo najviac video formátov
- mal by mať DVB-T2, DVB-C a DVB-S2
- pekné by bolo keby mal vstavanú kameru ako ten LG ale len kvôli kamere preplácať 200Eur sa mi zdá blbosť

Díky moc za rady.
Operator237 (256)|6.12.2013 10:36
Hi, vždyt to je jen Tv proč to tak prožíváš?? kup si F7000 samsung a nebo ten LG je to jedno.
LordofthePing (55)|7.12.2013 17:52
Já bych šel do Samsung UE55F6740.
LuckyCat (283)|7.12.2013 18:28
Z uvedenych by som asi LG..(aj ked vyrobca Samsung mi je sympatickejsi) Mal som moznost si ho pozrieť a obrazovo sa mi pacil. +pasivne 3D= pre mňa veľké plus.
puxo (3)|9.12.2013 09:35
nemá niekto osobnú skúsenosť s tými TV? hlavne ma zaujímajú praktické rady či majú pekný obraz, či všetko funguje keď ich pripojím na domácu sieť a iné...
sibelius (329)|9.12.2013 18:31
[QUOTE=puxo;475409]či všetko funguje keď ich pripojím na domácu sieť[/QUOTE]
Jako jestli půjde obraz? ano půjde:) jinak ti doporučím přečíst vlákno "než se zeptáte"... a použiji větu, kterou jsem zrovna napsal v jiném vlákně: dát takové peníze za IPS panel je prostě kravina:) Loňský Philips 7007 nebo Samsung ES7000 už asi skladem nejsou...? Byla by to daleko lepší (obrazová) volba
Jarin1 (72)|9.12.2013 18:51
[QUOTE=sibelius;475482]Jako jestli půjde obraz? ano půjde:) jinak ti doporučím přečíst vlákno "než se zeptáte"... a použiji větu, kterou jsem zrovna napsal v jiném vlákně: dát takové peníze za IPS panel je prostě kravina:) Loňský Philips 7007 nebo Samsung ES7000 už asi skladem nejsou...? Byla by to daleko lepší (obrazová) volba[/QUOTE]

Pokud by někdo měl zájem tak Philips 7007 je na prodej, mám ji asi tak 9 měsíců a je ve skvělém stavu, stěhuji se a tak prodávám tuto tv.
puxo (3)|9.12.2013 21:06
mám rád takých chytrákov čo len mudrujú ale neporadia nič - normálne si tu pýtam radu od tých čo to majú naštudované, lebo sa na rovinu priznám že ja to tak naštudované nemám a nerozumiem sa tomu tak - je taký problém mi poradiť ktorý z tých dvoch televízorov je lepší a či sa mi oplatí si priplatiť za ten LG alebo mi v pohode bude stačiť aj ten Samsung?
pre koho to problém je, tak radšej nech ani neodpovedá...

---------- Doplněno v 21:06 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 21:05 ----------

[QUOTE=sibelius;475482]Jako jestli půjde obraz? ano půjde:) jinak ti doporučím přečíst vlákno "než se zeptáte"... a použiji větu, kterou jsem zrovna napsal v jiném vlákně: dát takové peníze za IPS panel je prostě kravina:) Loňský Philips 7007 nebo Samsung ES7000 už asi skladem nejsou...? Byla by to daleko lepší (obrazová) volba[/QUOTE]

a čo sa týka Samsung-u ES7000 tak hneď na úvod som našiel že nemá DVB-T2 tuner, ktorý tam požadujem...
sibelius (329)|9.12.2013 21:14
To jsem prehledl... Na slovensku se vysila v dvb t2? To jsem po pravde netusil. Jinak co se tyce chytraku, ja si na nej nehraji, jen ti doporucil stranku na nastudovani, protoze to lepe napsat neumim a ani nechci. A dal, kdyz pisu, ze ips stoji za prd, tak je asi logicke,ze doporucuji ten co ips neni. Ale omlouvam se za pokus o radu