Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vypnutí displeje na plazmě Panasonic

jbcb (4)|1.12.2013 15:43
Je možné na plazmových televizích Panasonik řady ST60 vypnout zobrazovací panel (obrazovku) a ponechat spuštěný zvuk? Pátral jsem v nápovědě i na internetu, ale nepříšel jsem na nic.

Rád bych poslouchal na televizi rozhlas ze satelitního tuneru, ale zdá se mi zbytečné, aby při tom svítila obrazovka. Mají Panasoniky nějakou společnou volbu, kde obrazovku vypnout? Pokud ne, můj problém se týká modelu TX-P50ST60E. Díky za pomoc.
tdlmarek (1566)|1.12.2013 15:49
LCD ET5 (loňská řada) to má přímo v menu "Picture", položka "Screen Display" - je trochu schovaná až na druhé "stránce", takže je potřeba dostat se k ní kurzorovými tlačítky nahoru/dolů. Po změně položky na "off" obrazovka zhasne a při stisknutí čehokoliv na DO se zase rozsvítí.
THeBaNDiT (497)|1.12.2013 16:46
mari sa mi, ze ked som meral spotrebu mojej telky (TX-P46ST30E) s vypnutou obrazovkou, zralo to i tak cca 40W... nie je to malo, ale chapem - stale menej nez trebars 120-160W bezneho rezimu (ak dobre pamatam hodnoty) :)
jbcb (4)|1.12.2013 17:04
[QUOTE=tdlmarek;474622] v menu "Picture", položka "Screen Display" - je trochu schovaná až na druhé "stránce", takže je potřeba dostat se k ní kurzorovými tlačítky nahoru/dolů. Po změně položky na "off"[/QUOTE]

Díky. To je přesně ono!

Doplním, jak je to v českém menu: Tlačítko "Menu" na DO. Obraz > Nastavení zobrazení > Obrazovka > Vypnuto.