Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Porucha na sharp lc-32d44e-gy

rtel (2)|28.11.2013 17:39
Zdravím,

dnes ráno jsem chtěl zapnout naši sharp lc-32d44e-gy ale rozsvítí se pouze zelená dioda a dál už nic nenačte a za pár vteřin se rozsvítí zase červená dioda.

Nevíte někdo co s tím ? zkoušel sem odpojit všechny scart, koax a zapnout to jenom samostatně ale nejede to pořád.

Předem děkuji za rady.

Petr
eldorado09 (1441)|28.11.2013 18:15
Jednoznačne servis.
rtel (2)|28.11.2013 18:18
[QUOTE=eldorado09;474253]Jednoznačne servis.[/QUOTE]

myslíš, že to opravdu jinak nepůjde ? kdyby někdo měl podobnou závadu a veděl, co za díl měnily, popřípadě verze firmwaru...
beki18 (1)|21.1.2014 00:54
[QUOTE=rtel;474249]Zdravím,

dnes ráno jsem chtěl zapnout naši sharp lc-32d44e-gy ale rozsvítí se pouze zelená dioda a dál už nic nenačte a za pár vteřin se rozsvítí zase červená dioda.

Nevíte někdo co s tím ? zkoušel sem odpojit všechny scart, koax a zapnout to jenom samostatně ale nejede to pořád.

Předem děkuji za rady.

Petr[/QUOTE]

dobrý den chci se zeptat stalemate tu televizi? ja ji mám taky a něco bych potřeboval vědět zda si ji chcete nechat nebo mužete odprodat čast ze sve televize?? potřebuji hlavní elektrický panel napište mužeme sedomluvit třeba i po el nebo na fejsu
koudymi (1)|30.1.2014 13:48
[QUOTE=rtel;474249]Zdravím,

dnes ráno jsem chtěl zapnout naši sharp lc-32d44e-gy ale rozsvítí se pouze zelená dioda a dál už nic nenačte a za pár vteřin se rozsvítí zase červená dioda.

Nevíte někdo co s tím ? zkoušel sem odpojit všechny scart, koax a zapnout to jenom samostatně ale nejede to pořád.

Předem děkuji za rady.

Petr[/QUOTE]



Za kolik byste prodal display z teto LCD telezize lc-32d44e-gy
Mam funkšní elektroniku ale prasklej display
Email [email]koudymi@seznam.cz[/email]