Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Výběr televize.

twinky69 (3)|26.11.2013 14:34
Dobrý den,

vybral jsem si tuto televizi ( Panasonic TX-P42ST60E ) jako mého favorita.
Myslíte že je to dobrá volba nebo existuje do cenové hladiny 25 tisíc nějaká lepší TV??

TV bude slouzit predevsim na HD filmy, vecerni sledovani, a obcasne hrani her na PS3/Xbox

Děkuji za pomoc při rozhodování.
RoPo (6061)|26.11.2013 15:23
ST60E je dobrá volba jen input lag kvůl hraní proti ST50E (model roku 2012) je vyšší 47-62ms (při zapnutém módu hra a vypnutém 1080p pixel direct - RGB 4:4:4)
twinky69 (3)|26.11.2013 15:31
Dekuji za info
Philips CZ (61)|27.11.2013 15:11
Dobrý den, pokud byste zvažoval také LEDku a třeba Philipse, doporučil bych Vám v dané cenové kategorii Philips 42PFL6008K. Dá se pořídit okolo 18 tis. Kč. HD filmy zvládá dobře, stejně jako v této cenové kategorii většina modelů i ostatních značek. Tato TV má obrazové a zvukové vlastnosti odpovídající vyšší třídě naší značky. Má pasivní 3D se čtyřmi brýlemi a pro hraní také duální režim (2 hráči na téže televizi mohou vidět každý jen svůj obsah na celé obrazovce). Navíc má Ambilight XL 2, tedy pokročilou formu záření na stěnu za televizorem. Pokud Vám jde o input lag, ten má okolo 50ms, což je spíše průměr, ale upřímně, pokud člověk není profesionální hráč, nevím, zda to je schopen rozdíly v hodnotách input lag rozeznat (zvláště, když různé testy ukazují u téhož modelu zpravidla různé hodnoty). Šťastný lov :-)
jirka67 (233)|27.11.2013 16:33
Dobrý den, mám Panasonic TX-P42ST60E 5 dní a jsem velmi spokojen, sleduji hlavně HD pořady ze satelitu Skylink (Technisat ISIO S1), ale i pozemní HD vysílání je OK. Stejně tak obraz SD programů se mi líbí víc než na mé původní 5 let staré stejně velké plazmě Panasonic HD Ready.
Jediné, co jsem předělal - je nastavení všech možných položek obrazu (v recenzích také bylo u této ST60 toto doporučováno). Využil jsem nastavení uvedené zde:
http://reviews.plasmatvbuyingguide.com/panasonic-plasma-tv/panasonic-st60-picture-settings.html
(pouze jsem oproti návodu zvýšil ostrost na 90, kontrast snížil na 60 a jas zvýšil na 10 a teplotu barev dal na chladné, což se mi líbí víc / křivku Gamma jsem dal na 2.4, Color Gamut dal Normální a ve správě barev všechny odstíny, sytosti a svítivosti na 0)

PS: Ale tato TV běžně stojí cca 17000 Kč, za 24 tis. lze pořídit vyšší model TX-P42GT60E anebo větší TX-P50ST60E