Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ivysílání ČT - archív ČT (HBBTV)

Tomi71 (189)|22.11.2013 18:22
Ahoj! Jak s dostanu k ivysílání ČT - HBBTV, které přístroje to podporují? Mám TV Panasonic 42ST30E a přehrávač LG BD660 + AV recevier+satelit. přijímač GO SAT 750 HDi, síť - datový kabel mám dotažený do TV a přístup mám vlastně k Voyo TV Nova i když taky to úplně nefunguje jak by mělo, od doby, kdy jsem před 2 roky koupil TV jsem to nesldoval, myslel jsme , že Samsung podporuje vysílání ČT. Zkoušel jsme něco vygúglovat -našel jsme nějaké odkazy, kde snad bylo napsané, že ČT zahájila vysílání HBBTV v červenci tohoto roku??? a někde, že to lze použít na chytrých smart TV i Panasonic a LG??? Nebo to jde na všech chytrých televizích od roku 2013? V mém případě by musela být změna blu-ray přehrávače a ten napojit na síť nebo multimediální centrum a to napojit na síť? Má s tím někdo kladné zkušenosti, jestli je ta snaha vůbec k něčemu? Omlouvám se za nevědomost, díky za informace všem
KamilZ (10277)|22.11.2013 19:10
Nic z Tvých zařízení HbbTV neumí, smůla. Ze série 30 to má údajně jen VT, ale to je TI stejně jedno, protože v Tvém případě potřebuješ satelitní přijímač s HbbTV, ne TV.
Tomi71 (189)|23.11.2013 10:47
Díky za odpověď, tak se mi potvrdilo co jsem asi tušil :-), no nahrávám na připojený externí disk, ale pokaždé to člověk nestihne nebo zapomene, většinou jsme nahrával rodičům a na počítači to sledování není pohodlné. No rodiče mají dole starou plazmu Panasonic Viera ještě bez HDMI, tak jsem si říka, jestli jim z toho neudělat přes MMC chytrou TV (ale tam by stejně asi HBBTV nebylo), ale vzhledem k počtu využití nevím, pak ještě možnost - v kuchyni u krbových kamen, kde tráví hodně času mají starou TV 37 cm, která už má taky svoje za sebou, tak tam koupit smart LED televizi 50-60 cm a přitáhnout stropem seshora datový kabel.
RoPo (6061)|25.11.2013 16:04
HbbTV umí většina nových modelů TV od roku 2012 (já vím o Samsungu a Panasonicu). Pak existují externí DVB-T a DVB-S přijímače s podporou HbbTV. Nějakým externím MMC HbbTV nezískáš.
Dagy2 (3153)|26.11.2013 10:56
osobne by som sa najprv pozrel niekde na predajni čo všetko je v HbbTV od CT, či to stojí za to sa tým zaoberať v tomto momente alebo to bude aktuálne za rok-dva. Pokiaľ by si kupoval niečo nové tak určite s HbbTV ale dokupovať krabičky možno teraz nemá význam.
Pokiaľ ten obsah je tak zaujímavý, potom asi novú TV alebo DVB-T/DVB-S prijímač ktorý to dokáže.
U LG TV to beží od r.2011, dá sa dodatočne aktivovať na niektorých prístrojoch.
RoPo (6061)|26.11.2013 11:00
Podle mě minimálně právě kvůli iVysílání od ČT v HbbTV za to stojí.
Tomi71 (189)|26.11.2013 19:02
ok, díky za postřehy, tak zatím asi vyčkám až bude zapotřebí dole u rodičů koupit novou do kuchyně či v obýváku, na heurece jsem zkoušel vybrat set-top-box, ale v při zadávání rozšířených parametrů (požadované vlastnosti - více) tam bylo HBBTV potlačené - přeškrtlé, takže ho žádný nepodporuje, možná jsou někde jinde ale moc jich asi zatím není na výběr.
http://set-top-boxy.heureka.cz/
Tomi71 (189)|26.11.2013 19:08
Na stránkách Hyundai byl odkaz, že seznam přístrojů - Tv a STB je na spešl stránce ČT: tam jsou ale vyjmenovány pouze TV:
http://www.ceskatelevize.cz/hbbtv/
rcph (139)|26.11.2013 21:43
[QUOTE=RoPo;473969]Podle mě minimálně právě kvůli iVysílání od ČT v HbbTV za to stojí.[/QUOTE]
...naprosto souhlasím :)
Tomekkk (28)|3.1.2014 11:21
Dobrý den, může mi někdo poradit, proč mi nefunguje na programech české televize HbbTV? Stáhl jsem na televizi Samsung UE55F6640 aplikaci HbbTV for Czech, v nastavení zapnul Datovou Službu a nic. Firmware mám aktualizován na nejnovější. Jinak jako zdroj používám integrovaný satelitní tuner v TV a Skylink. V čmy by mohl být zakopaný pes???