Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Satelit s prehravanm MKV z NAS

peter125 (44)|19.11.2013 12:16
Ahojte, existuje HD satelit, ktory dokaze prehlavať MKV vo FHD o velkosti 10-20GB z NAS?

MKV dokaze prehravat vpohode skoro hociaky z USB. Potrebujem to ale z NAS, pripojeneho k routru cez LAN.
Tým by som chcel vyriešiť to aby sme nemuseli kupovať 2 zariadenia.

A musi mať podporu Skylink.


Respektíve dá sa z NAS Synology 213j prepojiť USB kablom satelit GoSAT GS 7056 HDi?
NAS ako taký má 2 USB 2.0 a jeden LAN konektor.

Dikes
KamilZ (10277)|19.11.2013 12:56
[QUOTE=peter125;473182]A musi mať podporu Skylink.[/QUOTE]A co si pod tím máme představit?

Co se týká přehrávání, tak většina přístrojů na Linuxu a Sparku umí připojit SMB/CIFS. Nicméně Tebou uváděná velikost je zcela irelevantní, o tom, zda něco jde přehrát nebo ne rozhodují naprosto jiné věci (profil/level, parametry komprimace apod.).
golfLC (1941)|19.11.2013 14:40
peter125, tieto tvoje požiadavky sme už riešili cez SS. Nikdy nebude žiadny STB, prípadne TV s multimediálnymi funkciami nahrádzať plnohodnotne MMC. Vždy to bude o nejakom kompromise, či už z hľadiska titulkov, ovládania, nastavenia, ich prepínania, náhľadov z IMBD, podpory nových formátov videa a audia... o tebou písanej veľkosti súborov ani nepíšem. Nešpekuluj s all in one a kúp pekne samostatnú krabičku, lebo nakoniec pri inom tvojom výbere skončíš aj tak pri nej....
Pytkin (7947)|19.11.2013 14:56
velke subory predsa nie su problem .. horsie su tie male .. ked su zakomprimovane silnejsimi nastaveniami .. Enigma pristroje zvladaju prehravat mkv .. tak isto by to mal zvladat v pohode ten novy ABCOMacky s XBMC..
bastlir (3245)|19.11.2013 22:05
Takový STB sice mám, přesto mám i MMC, se kterým je všechno jednodušší a bez problémů.