Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Televizory (CRT, LCD, PDP): LCD Samsung LE26R8,nastavení zvuku

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: Petr

Znění dotazu: Zdravím,nedaří se mi na televizoru Samsung LE26R8 nastavit jakýkoliv zvuk.Mám na mysli,že nemohu změnit režim,ekvalizér,interní ztlumení.Můžu měnit jenom SRS TS XT a automat.hlasitost.Mám připojené na výstup pro sluchátka subwoofer a levou a pravou reprobednu.Odpojil jsem je ,ale v nastavení zvuku zůstalo vše při starém,tedy jenom ty dvě položky.Nikde jsem se nedočetl,jak zvuk dostat zpět na tovární nastavení.A největší problém ovšem je,že když odpojim subwoofer a bedny,tak televize nevydá ani hlásku.neumí někdo poradit jak z toho ven?Prostě aby televize hrála sama bez externích repráku?Díky za případné rady.Petr

Technika, které se dotaz týká: Samsung LE26R8
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Nektere TV maji v nastaveni moznost volby interni a externi repro. Kdyz je nastaveno externi, tak nektere polozky, ktere se tykaji jen interniho zvuku tak nejsou dostupne.

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Tazatel: .......?Prostě aby televize hrála sama bez externích repráku?Díky za případné rady.Petr
    Nejdřív zkus vytáhnout TV ze zdi a chvilku počkej, až cvakne zdroj. Pak ji zapni.

Janka
    Guest

Dobrý den,

mam presne ten isty model TV a presne ten isty problem. Nastavenia zvlast pre INT/EXT ako pisete nie su, ovladanie zvuku sa prepne samo po pripojeni reprakov. Menu sa zminimalizuje len na uzku ponuku dvoch poloziek spomenutych v prvom prispevku. Po odpojeni reproduktorov sa vsak menu uz nevrati do povodneho stavu, j.t. ponuka sa naspat nerozsiri a TV je uplne potichu

Prosim o radu!!!

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Nepomoze manualne prepnutie repro na interne?

Podobná témata

1. Nastavení zvuku a titulků v DVDLabu
    Od Saman321 v sekci Mastering
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-10-2009, 19:45
  2. Nastaveni zvuku Canon HV20
    Od Shaggy.tt v sekci Videokamery
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 19-04-2009, 16:31
  3. Nastaveni zvuku ve Vegasu
    Od Zezul v sekci Editace videa