Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): LCD Samsung LE26R8,nastavení zvuku

Neregistrovaný (0)|14.11.2013 21:28
Tazatel: Petr

Znění dotazu: Zdravím,nedaří se mi na televizoru Samsung LE26R8 nastavit jakýkoliv zvuk.Mám na mysli,že nemohu změnit režim,ekvalizér,interní ztlumení.Můžu měnit jenom SRS TS XT a automat.hlasitost.Mám připojené na výstup pro sluchátka subwoofer a levou a pravou reprobednu.Odpojil jsem je ,ale v nastavení zvuku zůstalo vše při starém,tedy jenom ty dvě položky.Nikde jsem se nedočetl,jak zvuk dostat zpět na tovární nastavení.A největší problém ovšem je,že když odpojim subwoofer a bedny,tak televize nevydá ani hlásku.neumí někdo poradit jak z toho ven?Prostě aby televize hrála sama bez externích repráku?Díky za případné rady.Petr

Technika, které se dotaz týká: Samsung LE26R8
RoPo (6061)|14.11.2013 21:36
Nektere TV maji v nastaveni moznost volby interni a externi repro. Kdyz je nastaveno externi, tak nektere polozky, ktere se tykaji jen interniho zvuku tak nejsou dostupne.
bastlir (3245)|14.11.2013 21:41
[QUOTE=Neregistrovaný;472768]Tazatel: .......?Prostě aby televize hrála sama bez externích repráku?Díky za případné rady.Petr [/QUOTE]

Nejdřív zkus vytáhnout TV ze zdi a chvilku počkej, až cvakne zdroj. Pak ji zapni.
Janka (0)|8.8.2014 17:09
Dobrý den,

mam presne ten isty model TV a presne ten isty problem. Nastavenia zvlast pre INT/EXT ako pisete nie su, ovladanie zvuku sa prepne samo po pripojeni reprakov. Menu sa zminimalizuje len na uzku ponuku dvoch poloziek spomenutych v prvom prispevku. Po odpojeni reproduktorov sa vsak menu uz nevrati do povodneho stavu, j.t. ponuka sa naspat nerozsiri a TV je uplne potichu :-(((

Prosim o radu!!!
vivid.sk (11472)|8.8.2014 22:39
Nepomoze manualne prepnutie repro na interne?