Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Titulky pro DVD bez zásahu

vosika (3)|14.11.2013 13:10
Dobrý den řeším již delší problém jak vložit titulky do DVD respektive co využít za přehrávač. Tento problém jsme již vyřešil čili můžu si pustit celý film z DVD (original bez jakýchkoli titulků) a pustit k tomu SRT titulky. Nyní řeším způsob jak 4 části titulků spojit. DVD je rzdělené do 4 částí které lze samostatně přehrát na tyto jednotlivé části jsme vytvořil titulky, když je ovšem spojím dohromady přes Subttile workshop sedí pouze titulky v první části a zbylé titulky jsou již posunuté. Přitom FPS titulků by mělo být nastaveno správně vzhledem k tomu že jsme DVD neripoval ani nijak neupravoval. Mohl by mi prosím někdo poradit ?

Upozorňuji ještě že způsob kdy udělám DVD rip a pak k tomu dám titulky nechci neboť by se tím porušil autorský zákona to já nesmím!! (s DVD podnikám)
RoPo (6061)|14.11.2013 13:23
Spojit a titulky přečasovat.
vosika (3)|14.11.2013 13:29
Tohle mě samozřejmě napadlo, řekkl bych že ruční přečasování bude krajní řešení nebo jak jsi to myslel přečasovat (změnit FPS, posunout začátek tech částí o nějaký čas ??)
RoPo (6061)|14.11.2013 13:57
Zkus posunout počáteční offset dalších částí. Třeba je jen posunutý.
vosika (3)|14.11.2013 14:43
Co se přesně myslí tím Offsetem ? jsem celkem začátečník čili některé tyto parametry jsme ještě nenastavoval
RoPo (6061)|14.11.2013 14:58
Posunout časy všech titulků o určitý konstatní čas.
mirekv (7169)|17.11.2013 17:06
Každou sadu v následující části musíš posunout dopředu o čas mezi posledním titulkem a koncem předcházející části. Pak už to v SW doladíš.