Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

nakup new tv/input lag u Sharp LC-60LE652E vs ue55f6400

lukasho (11)|13.11.2013 18:25
nastal čas nákupu tv, z hlediska velikosti se mi víc líbí sharp sice v obchod modu neměl oproti samsungu tak živý barvy, ale žádná tragedie, snad by se to dalo doladit nastavením. Jen mám obavu, že toho moc nastavit nejde, na nějakým polským foru jsem se dočetl, že má docela pomalý a osekaný menu, že barvy jsou bledší a hlavně, že hry jsou na něm tragický. Já chci tv hlavně na bd filmy a mkv ripy a hraní na x-boxu, manželka sleduje převážně sd tv(to vím, že to bude humus tam i tam) a podle recenzí i zkušeností tady vychází spíš líp ten samsung, jen na ten sharp jsem recenze nenašel, jen postřehy uživatelů...

má někdo bližší zkušenosti s tím sharpem? u tv mě zajímá jen obraz 2d + případný 3d, zvuk a přehrávání souborů přes receiver a bd přehrávač, sledovací vzdálenost 2,5-3m. díky za postřehy!
KamilZ (10277)|13.11.2013 19:10
Živé barvy = tragické, lákavé a nepřirozené barvy ...
lukasho (11)|13.11.2013 19:48
ano, věřím, že obě televize bych si byl schopen nastavit k obrazu svému, jen ten input lag mě trápí, nechtěl bych v tomhle ohledu nepoužitelnou tv :(
huberokororo (58)|13.11.2013 20:22
Já ji mám.S tím pomalejším a trochu osekaným menu je to pravda.Barvy si pošteluješ v základním nastavení tzn.jas,kontrast,sytost,teplota,ostrost,zabudni ale na nějaké RGB štelování jak u loňských modelů.I tak si ale myslím ,že má super obraz v HD a to jak tv vysílání přes kabel,tak hlavně HD ripy,zejména ty nové a se slušným bitrate v 1080p.Tam opravdu není problemo a měl jsem dilema jestli nacpat do telky 70 000 nebo necelou polovinu v dané uhlopříčce a nakonec jsem šel do toho Sharpa,protože doba je překotně se vyvíjející se,co se týče elektroniky a za 2 roky koupím už možná oled a těch 30 patyků mně zas tak nekaká.9-)
lukasho (11)|13.11.2013 22:50
a mohl bys u ní změřit input lag?

edit:tak už nic, je rozhodnuto, manželce je ten sharp moc velkej(kdyby věděla, že další tv bude 80":)