Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 30

Téma: LED Samsung UE65F6400 alebo plazma PANASONIC VIERA TX-P65ST60E

Nováček
    Registrace
    Nov 2013

Dobrý deň. Ktorý mám kúpiť prosím Vás, LED Samsung UE65F6400 alebo plazma PANASONIC VIERA TX-P65ST60E? To najpodstatnejšie čo ma zaujíma je obraz, ako asi každého. ďakujem za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Oba modely maji plusy i minusy. Pokud ti nevadi trochu vyssi spotreba tak plazmu.
    LCD ma EDGE podsvetleni a trochu nepatrne meni odstiny barev a cerne pri pohledu z uhlu. Ale jinak je to dobry kousek.
    Jaky mas zdroj signalu?

Nováček
    Registrace
    Nov 2013

Mám skylink Vu+, filmy prehravam z xtreameru SW3, mám aj xbox 360, a bluray sony. v datarde sa mi plazma od panasonicu zdala nejaka tmava, mozno je to len nastavenim...... či???
    Naposledy upraveno uživatelem futsalko1: 09-11-2013 v 15:16

Registrace
    Feb 2007

Ano, je to nastavením. Nehledě na to, že u tebe doma obraz na TV bude vypadat zcela jinak! Jiné světelné podmínky.

Obě TV jsou dobré. Já mám loňský model TX-P65ST50E a pro blu-ray a děcka co si hrají na ní na konzoli tak je obraz dobrý a ani retenci či vypalování není vidět. LED UE65F6400 je také dobrá, ale já prostě u LED jak čtu EDGE podsvětlení, tak ruce pryč (po vlastních zkušenostech s EDGE prostě toto nepreferuji). Sic je tento LED model dobrý.

Tmavá se ti také zdála protože tento model má v obrazovce tmavší black filter, který pohlcuje okolní světlo.

Je tu pořád Avatar uživatele zatty
    Registrace
    Jan 2011

to nejde srovnávat, rozhodně bych si ale nekoupil nízkou řadu LCD v tak velké uhlopříčce, to nikdy prostě nemůže hrát dobře a těch neduh je strašně moc, v tom to směru je plazma lepším zobrazovadlem, a navíc pokud máš VU+ tak to bude na te plazmici krásně kreslit

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

ja by som sa F6400 rozhodne nebál, ba priam ju len môžem doporučiť. Určite to bude lepšie, ako ST60.

Nováček
    Registrace
    Nov 2013

Ďakujem za rady. Objednal som Panasonica plazmu, dorazí v utorok. Za 1750,-ojro. Chcem byť ešte medzi poslednými majiteľmi plaziem v československu. Vždy som mal len plazmy, takže verím že správne rozhodnutie. Potom sa podelím o emócie!!!

Registrace
    Feb 2007

Věřím, že budeš spokojený, pokud tedy nenarazíš na špatný kus. Ale to je problém u každého výrobku. Pak napiš jak spokojený či nespokojený jsi.

Je tu občas
    Registrace
    Jul 2009

Pri vyberu televize jsem stravil nekolik tydnu a nakonec jsem vybral a objednal panasonic plazmu VT60, coz je jen o zanedbatelny chlup lepsi nez ST60 a garantuji, ze budes maximalne spokojeny. Troufam si tvrdit, ze ten obraz je o tridu lepsi, nez soucasne LCD zejmena pri sledovani v seru (ja se osobne divam na televzi vyhradne vecer / v noci) a tak mam velkou preferencni vahu na podani cerne coz neni jediny velky rozdil oproti LCD. Vse zavisi na preferenci jednotlivce. Nejmarkantnejsi rozdil jsem shledal v obchode, kde jsem porovnaval obraz z blueray mezi soucasnymi LCD modely a prave panasonic plasmou a i v osvetlene mistnosti je ten rozdil pomerne dost patrny.

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

PANASONIC VIERA TX-P65ST60E zajtra dorazí domov. Za 1750,- evri. Boha jeho, jak sa teším. Môžete mi tu dať niekto tipa pre nastavenie obrazu? Ak to tu je niekde??? Počítam, že zajtra prebdiem celú noc!!!!! Ďakujem!!!

Je tu občas
    Registrace
    Jul 2009

nastaveni obrazu - pouzivat rezim THX, ten je pro me nejprirozenejsi. s nicim jsem se moc nejebal

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

THX režim tam nebude mít.
    futsalko-napiš prosím Tě svoje dojmy, bzučení a tak..gratuluji ke koupi. Taky je to můj favorit. VT jakkoliv jistě špička tak spoustu blbostí bych ani nevyužil. Co jsem četl, tak bude mít z 95% obraz jako VT řada, o ceně ani nemluvě.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2012

mám jeden tip, když si budeš hrát s nastavováním svítivosti, tak narozdíl od minulýho lcd samsunga, kdy jsem hodně hejbal s jasem, to na ST50 funguje tak, že jas je nejlepší nechat na defaultu-půlce a svítivost doladit kontrastem-mně se osvědčilo tak na 3/4, dále nepřeháněl bych to s ostrostí, pak to šumí a v drobných kresbách se objevuje moaré-měl jsem to na 4-6 z 10 (nevím, jak to je onačený letos), povypínat ty automatický eko módy, nastavovat to v přítmí. IFC funguje dost solidně na min-když dáš víc, už je to telenovela. Gammu jsem dal z 2,2 na 2,4 - někomu se to zdá tmavý, ale já sleduju fakt skoro ve tmě, takže pro mě to je ok a obraz dostal ještě trošku víc hloubky. Režim střídám standard ve dne a kino v noci. To true kino je na mě už moc do tepla, jo teplotu barev na neutral...

Registrace
    Feb 2007

Provádět nastavení dle řady ST50 bych nedělal. ST60 má jiný panel.

Já 65ST50 sleduji v kino režimu. Každopádně vše během prvních 200h spíše stáhni. Hlavně jas a kontrast. Pak si vše klidně zvedni.
    Naposledy upraveno uživatelem RoPo: 28-11-2013 v 18:12

Je tu občas
    Registrace
    Jul 2009

na ST60 je urcite THX rezim. Ja jsem si VT vybral i kvuli dualnimu tuneru DVB a DVB-S/2. A proc THX? Protoze vypina uplne vsechny "vylepsovaky", ktery ten obraz akorat tak kurvi.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 06-03-2013, 00:19
  2. PANASONIC VIERA TX-P42G20ES alebo SHARP LC-46LE810E ?
    Od Bankoko v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 24-11-2010, 04:53
  3. Dilemma: LCD Samsung 40" 650 alebo Plazma + Media box?
    Od lele007 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-01-2010, 18:08
  4. Samsung plazma PS50B650 alebo LCD LE46B650?
    Od Ali4e v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-11-2009, 08:14
  5. Philips 42PFL7962D alebo PANASONIC VIERA TH-42PZ70EA
    Od stevosk v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 22-02-2008, 13:20