Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 30

Téma: LED Samsung UE65F6400 alebo plazma PANASONIC VIERA TX-P65ST60E

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Tých 200 hodín to fakt??? sakra, veď to je tak mesiac!!! naozaj to treba dodržať??? no nič, vyderžať pijanier!!!! bude ťažké dnes zaspať!!! ďakujem všetkým za rady!!! hodím potom prvé dojmy!!!!
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Ano 200h. Neboj je to rychle pryč.

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

mám si ten čas nejako merať, alebo priamo na telke je nejaký merač hodín???

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od futsalko Zobrazit příspěvek
    mám si ten čas nejako merať, alebo priamo na telke je nejaký merač hodín???
    Dá se to vyčíst v servisním menu, ale podle svých zvyklostí sledování TV čas odhadni. Zahoření je +/- 200h.

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Dikes RoPo!!! o tomto som vôbec netušil. dám si na to bacha.

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Taky si dej bacha na obraz 16:9 černé pruhy dole i nahoře.Někdy je člověk tak natěšený, že tam hned šupne HD film bez zazoomování. A pokud je tv syrová, tak tam je hned na bílé stopa. Ale to určitě víš...

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Ahojte. Zatiaľ len v krátkosti: JE TO BOMBAAAAAAAAAAAAAA!!! Krása. Obraz som ponastavoval podľa vaších rád, repsektíve som moc do toho nevŕtal, už aj tak to bolo skoro vsetko nastavené podľa vašich odporúčani. ale už aj tak je to super. po cca 200 hodinách sa do toho trochu obujem, lebo sú tam ešte neskutočné rezervy. ale uz teraz maximálna spokojnosť. bzučanie žiadne, nič mi nebliká. obraz senzace. a páni........ bude ešte lepšie!!! aj dizajnovo nádhera. potom sa ozvem a dám dojmy z donastavenia, 3D, bluray, atď...... čus bus kluci!!!! ........................................ a nezávidťe!!!!! ahlavne, je veľká!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2009

Jak jsem tu psal jinde v diskuzi, mám sice jen 42ST60 a použil jsem s drobnými úpravami toto nastavení:
    http://reviews.plasmatvbuyingguide.c...-settings.html

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od sarga Zobrazit příspěvek
    Taky si dej bacha na obraz 16:9 černé pruhy dole i nahoře.Někdy je člověk tak natěšený, že tam hned šupne HD film bez zazoomování. A pokud je tv syrová, tak tam je hned na bílé stopa. Ale to určitě víš...
    Tohle platí jen u některých panelů PDP... Vím, že s 5let starým Samsungem 756 ze začátku toto projevovalo. Tzn. retence obrazu. Ale při nedávno pořízeném Panasoincu (65ST50) se nic takového neprojevovalo ani neprojevuje. Pokrok poskočil a je to také zcela jiný panel.

---------- Doplněno v 10:02 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 10:01 ----------

Citace Původně odesláno od futsalko Zobrazit příspěvek
    Ahojte. Zatiaľ len v krátkosti: JE TO BOMBAAAAAAAAAAAAAA!!! Krása. Obraz som ponastavoval podľa vaších rád, repsektíve som moc do toho nevŕtal, už aj tak to bolo skoro vsetko nastavené podľa vašich odporúčani. ale už aj tak je to super. po cca 200 hodinách sa do toho trochu obujem, lebo sú tam ešte neskutočné rezervy. ale uz teraz maximálna spokojnosť. bzučanie žiadne, nič mi nebliká. obraz senzace. a páni........ bude ešte lepšie!!! aj dizajnovo nádhera. potom sa ozvem a dám dojmy z donastavenia, 3D, bluray, atď...... čus bus kluci!!!! ........................................ a nezávidťe!!!!! ahlavne, je veľká!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
    Jsem rád, že jsi spokojený a nadšený. Tak ať slouží!

Nováček
    Registrace
    May 2008

Jste mě úplně namlsali ! Mám také zálusk na tuto TV.

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Takže, po dlhšej dobe sa ozývam. Ľudia, je to krása. Plazma je proste top. Neskutočne krásny obraz. Skúšal nastavovania obrazu podľa rôznych odporúčani, ale nakoniec som si všetko doladil podľa seba. Myslím si, že každý znás má zrak iný a aj svetelné podmienky doma má každý iné. Za denného svetla taktiež výborne, ale za úplnej tmy paráda. SD vysielanie na moje prekvapenie slušné. Ale HD bingo. FULL HD z xtreameru špička. Ja sledujem telku z 5 metrov, ja viem moc, ale obyvačka je proste ihrisko. takže tak o dva tri roky možno 85´´. 3D je zážitok. Ale musím sledovať bližšie. Veľmi využívame youtube. Spároval som notebook z telkou a prehrávam všetko na telke. Pero som schoval a nikdy ho nevytiahnem, škoda riskovať že syn niečo vyvedie. Naozaj odporúčam telku. Blikanie nepozorujem a ani bzučanie. Pozorovacie uhly O.K. Inak prvých dvesto hodín som nechal telku zahorieť. púšťal som také slide farebných obrázkov. našiel som to na nete: http://www.hometheatershack.com/foru...a-display.html

Je tu pravidelně Avatar uživatele Plutotype
    Registrace
    Nov 2011

Myslel si asi True Cinema režim. THX režimy na ST60 nie sú, tie má len GT a VT.

Nováček Avatar uživatele satanovsyn
    Registrace
    Aug 2011

Odporúčam Samsung, mám ho doma, presne tento a je perfektný až na 3D, to trošku zaostáva. Ale ako smart TV je geniálny!!!

Je tu občas
    Registrace
    Jul 2009

smart funkce zastaraji brzy, to bych jako velkou vahu zrovna nevidel. stejne brzy skoncite na nejakem media serveru. Zvlast, pokud nastoupi h265 (ktery uz jsou k mani).
    Nicmene je fakt, ze samsung ma imho lepsi smart funkce, nez panasonic.
    LED vs. Plasma se stale s ohledem na kvalitu obrazu bohuzel neda srovnat.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2011

Vybírejte jen podle obrazové kvality chujovinky vás přestanou bavit po pár dnech

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 06-03-2013, 00:19
  2. PANASONIC VIERA TX-P42G20ES alebo SHARP LC-46LE810E ?
    Od Bankoko v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 24-11-2010, 04:53
  3. Dilemma: LCD Samsung 40" 650 alebo Plazma + Media box?
    Od lele007 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-01-2010, 18:08
  4. Samsung plazma PS50B650 alebo LCD LE46B650?
    Od Ali4e v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-11-2009, 08:14
  5. Philips 42PFL7962D alebo PANASONIC VIERA TH-42PZ70EA
    Od stevosk v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 22-02-2008, 13:20