Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Procoder, vic zdroju, jedno nastaveni

clee (6592)|13.5.2004 15:52
zase mam problem :-? potrebuju zkompresovat naky videa procoderem, vsechny se stejnym nastavenim (stejna bitrate, field order, atd.) jen to za boha nemuzu rozchodit, porad mi enkoduje jen ten prvni source v listu :(( v helpu nikde nic, batch mode tam popisujou v tom smyslu-jeden zdroj, vic moznosti vystupu.... mno ale ja to potrebuju presne opacne...
ViKinG (793)|13.5.2004 16:10
clee: musíš u záložky Source zatrhnout položku Stitch. Ten čas jednotlivých souborů se bude sčítat do výsledného. Dole bude údaj kolik máš zdrojů(Sources) a výstupů-cílů(Targets) v tvém případě bude po zatržení jen jeden... snad jsem tě dobře pochopil. (Platí určitě pokud máš ProCoder 1.5)
clee (6592)|13.5.2004 21:15
nene, ja potrebuju aby na vystupu byl stejnej pocet souboru jako na vstupu, proste jen potrebuju rekompresovat 7 mpeg....
ViKinG (793)|13.5.2004 22:06
clee: pak tu položku Stitch neoznačuj a kolik tam dáš vstupních souborů, tolik jich samostatně vyleze na výstupu... 7 nebo 20. A hlavně mi neřikej že to nejde... teď jsem jich dělal 5 a dělám to tak řadu měsíců...
pikousik (45)|15.5.2004 22:59
clee> a musíš to dělat zrovna v Procoderu? Kdyby ti stačil VDM, mám na to dávkový soubor - automaticky v PVAs demultiplex, v Lame udělá mp3, ve VDM DivXem převede a spojí, jedním vrzem, až 50 vložených souborů postupně. Dělám tak videoklipy. Můžeš si tam sám přednastavit jakékoliv hodnoty co umožňuje VDM, DivX a Lame. Je tam podrobný návod a fullsoft verze je kompletně i s nainstalovaným softem. Vše bez práce, jen stáhnout, rozzipovat a vložit soubory ke kompresi.

Je to tady: http://mujweb.cz/www/pikousik/
ale dlouho to tam nebude, Atlas se ruší.

Pikousík :-)- :-)- :-)-
clee (6592)|15.5.2004 23:30
no nevim, sef by nebyl rad kdybych mu vystup ze strizny prines na CD v divxu, nejsem amater...
ViKinG (793)|15.5.2004 23:35
clee: to ti to stále nejde????? Nehrál si si někde s nastavením??? Jde to bez jakýchkoli problémů... 9-)
clee (6592)|16.5.2004 00:18
jo v pohode to jde.... odjizdel sem od kompa na dlouho a nechtel sem po navratu zjistit ze se spocital jen prvni mpeg... nedoslo mi ze je to jen takhle jednoduchy, ale zas nevim jak bych delal projekt kde je vic zdroju, stejnej pocet vystupu ale kazdej s jinejma parametrama...
clee (6592)|16.5.2004 20:02
jo este neco, zkusil sem zapnout dvd compatibility mode a ty vystupni mpegy byly zkur*eny.... je chyba na mym prijimaci??
ViKinG (793)|17.5.2004 10:07
clee: projekt kde je vic zdroju, stejnej pocet vystupu ale kazdej s jinejma parametrama... podle mě to nejde (případně nevím jak na to).
dvd compatibility mode - to sem nastavit nezkoušel, pokud mi něco funguje tak jak potřebuju , tak se v tom nikdy moc nevrtam :-) .
clee (6592)|17.5.2004 11:53
jo tak ta mrcha verze co sem stah (1.5.naky dalsi cisla) je peknej smejd..... pred tim sem mel 1.0.1 upgradlou na 1.5 a ta jela v klidu, tahle svine je asi lamersky crackla a tak dela tyhle ptakoviny :-k