Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: DVD architect 5.2 aktivní tlačítka

Nováček
    Registrace
    Nov 2013

Zdravím všechny příznivce DVD authoringu, zřejmě se to tu už řešilo, tak mě prosím odkažte na nějaké vlákno .... každopádně:

Dělám na nějakém projectu v tomto úžasném programu a rád bych se zeptal nejspíš na maličkost: Nevíte někdo jak nastavit změnu obrázku tlačítka stane-li se aktivní? Nebo-li mám vytvořené tlačítko z graf.editoru v červené barvě +stíny atd. a je vloženo do MENU jako spouštějící tlačítko je pouze s obrázkem - a v dalším souboru mám obrázek stejného tlačítka je s odlišnými barvami + stíny atd. a rád bych nastavil to, aby při spuštění daného MENU aktivní tlačítko vypadalo jako 2.obrázek vytvořený v gr.editoru a při změně aktivního tlačítka (např. přepnutí na jiné tlačítko) se nastavil obrázek 1. vytvořený v graf. editoru jako neaktivní tlačítko??

Snad jsem problém vysvětlil pochopitelně. Děkuji za Vaše návody!!
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

toto mozes spravit len prechodmni medzi menu .. a cele je to hrozne pracne ..
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. DVD Lab-zvuk tlačítka
    Od stanix v sekci Mastering
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 08-11-2008, 17:58
  2. Tlačítka v DVD Architectu
    Od LosPablos v sekci Mastering
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-01-2008, 14:24
  3. Tlačítka v DVDA4
    Od skaut v sekci Mastering