Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: Tvorba DVD

Nováček Avatar uživatele danis
    Registrace
    Apr 2005

Mám video sekvence v *mov (quicktime), *mpeg a potřebuju to sloučit dohromady, odebrat zvuk, přidat svoji hudbu a vytvořit z toho DVD (jen film, bez menu).
    Dělal jsem to v WinAvi converteru, kdy on nabere *mov i *mpeg dohromady, spojil to a udělal z toho DVD. Jenže mi kamarád, pro kterého jsem to dělal, řekl, že by potřeboval i odstranit zvuk a přidat svoji hudbu. To znamená, že to DVD můžu asi vyhodit a dělat to znovu? A kterým programem, odeberu a přidám zvuk?
    Mně napadlo, že všechno spojím v WinAvi (nebo v Dr.DivX,ale nevím jestli vezme *mov) do jednohu *AVI (kodek DivX 5.2.1) s nějakým vysokým bitrate (kolik ), ve VirtualDubu odstraním zvuk a přidám svoji hudbu (MP3 nebo WAV ), a potom to převedu v WinAvi na DVD. je to OK postup?
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Vegas

Registrace
    Apr 2005

to mě taky napadlo, že to půjde ve Vegas (Pinnacle apod.) jenže ho nemám (ne že by to byl problém sehnat, ale kvůli tomu ho shánět?) a ty vyjmenované programy mám a umím s nimi dělat (kromě VD, tam se učím) a zrovna nemám čas tápat ve Vegasu, ale udělám si ho později.
    spíš mi jde o to, jestli to tím to způsobem půjde, ať se do toho o víkendu opřu

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Hrozne daco to co popisujes , Vegas zmaknes za par sekund \/ (teda jak kto )

Registrace
    Apr 2005

Zkoušel jsem to v ...... ....... Movie Makeru a tam bez problému odeberu zvuk a přidám vlastní hudbu (titulky), uložím v DV-AVI a potom v WinAvi překonvertuji na DVD ......... jdu na to

Banned
    Registrace
    Feb 2007

No vidis....

Registrace
    Apr 2005

Vegas mi načte *MOV

Banned
    Registrace
    Feb 2007

načte či nečte? Nainstaluj si QT, alebo aspon QTAlternative.

Registrace
    Apr 2005

StayMan by €RikŁ€ > QuickTime samozřejmě nainstalovaný mám,...... já myslel, jax doporučoval na spojení videosekvencí Vegas, jestli je načte nebo se musí převést na *mpeg, avi ..... &@{

Registrace
    Apr 2005

StayMan by €RikŁ€ > QuickTime samozřejmě nainstalovaný mám,...... já myslel, jax doporučoval na spojení videosekvencí Vegas, jestli je načte nebo se musí převést na *mpeg, avi ..... [/url]

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Nacte!

Nováček Avatar uživatele nortone
    Registrace
    Apr 2005

Mam 8GB video soubor ve formatu mpeg2 v rozliseni 720x576 a chtel bych z toho udelat DVD. Mam dvouvrstve DVD o kapacite 8,5GB. Tet by me zajimalo jestli se ta adresarova struktura co na tom DVD musi bejt, necha udelat i tak, aby mi ten video soubor znovu nekompresoval (nebo jak to mam rict), protoze je mi jasny, ze kdyz to projede znovu tak kvalita musi jit samozdrejme dolu. A jeste jestli zvuk musi bejt zvlast nebo ne. A nebo jestli si mam tu adresarovou strukturu vyrobit a tomu 8GB souboru dat proste priponu .vob. Jde to proste nak udelat ? Dekuji

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Hmm, ty asi toho vela nevies o DVD vsak? Bonusy, trailery, dalsie (zbytocne) zvuky atd. ti asi nic nehovori.. a authoring (Mpeg2 -> VOB) spravis (bez rekompresie) v kazdom DVDauthoringovom softe a ak je este vacsie ako 4.7GB, tak pouzi DVDShrink.

Je tu pořád Avatar uživatele Krtek
    Registrace
    Mar 2004

Danis: To uděláš v úplně každým střihovým programu. I v tom nejjednodušším.

Podobná témata

1. Tvorba DVD
    Od kiklop v sekci Mastering
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-12-2005, 16:22
  2. Tvorba
    Od Deon v sekci Titulkování
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-11-2005, 07:05
  3. Tvorba DVD
    Od Uper v sekci Editace videa