Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kde je možné vidět v reálu 75 a 80" modely TV ( SAM a Sharp) Praha,Liberec a pod.

Pupak2 (328)|30.10.2013 22:01
Má někdo typ na prodejnu,nebo showroom v těchto lokalitách?
RoPo (6061)|30.10.2013 23:03
V Praze by mohl být v Datartu Sharp a Samsung.
Pavell007 (790)|31.10.2013 08:04
v alze mají taky něco
Pupak2 (328)|2.11.2013 00:24
Tak jsem nakonec navštívil Datart Letňany a musím říci,že je to skvělá prodejna a jsou tam skvělí a ochotní prodavači. O Samovi 75ES9000 ani nemluvím.
Už jsem měl možnost vidět poměrně dost kvalitních a drahých TV,ale tomuhle se kromě kolegy 75F8000 naprosto nic nevyrovná, plazmu nevyjímaje.
Nezajímají mě všechny ty Smart nesmysly,ale to hlavní,obraz,nemá chybu. Je třeba si trochu pohrát s nastavením, ale výsledek stoji za to.
Ještě více než kvalita 2D mě překvapilo 3D. Mám pj EPSON TW9000 s 3D a myslel jsem si,že v oblasti aktivního 3D už asi nic lepšího neuvidím.
Chyba lávky, Sam předvádí 3D o dvě třídy lépe. Dokonale ostrý plastický obraz, dobrá hloubka prostoru,nepatrný crosstalt naprosto vyjíměčně,ale hlavně žádné blikání
a trhavý rychlý pohyb.I když vím,že to co píšu zní jak výňatek z reklamního letáku,klidně se pod to podepíšu,protože tady Sam opravdu zabodoval.
140 tis. je sice dost peněz,ale tahle TV za to stojí a doufám,že mi pár let vydrží,než se na trhu rozšíří OLED za rozumnou cenu.