Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Film z TV na CD

nikos (71)|13.5.2004 12:50
Dobrý den,
jsem v této oblasti nováčkem. Mám tuto ideu - na satelitu dávají na německých kanálech filmy, které bych rád shlédl s českými titulky, případně vypálil na CD a přehrál později.
Tedy moje otázky k tomuto:
1) JE TOTO VUBEC MOŽNÉ ?
2) Co je k tomu potřeba (mám satelit a TV kartu PV951)
3) Prosím o nějaký odkaz (článek), který by toto řešil

Díky, nikos
vlada (3470)|13.5.2004 16:39
Na tom satelitu jsou i CZ titulky nebo by si si je stahnul z internetu? Titulky umi zachytyvat program ATV2000, najdes ho tady na strankach. Zaroven tu jsou i nejake navody. Dalsi navod na zachytavani z TV je na mych strankach - jech.webz.cz. Nikdy jsem zachytavat titulky nezkousel, ale melo by to jit. Dej vedet, jestli jsi uspel.
Kdyz budes tahat titulky z internetu, tak je akorat dulezity aby nevysilali nejakou sestrihanou verzi a aby si spravne vyrezal reklamy. Jinak ty titulky samozrejme nebudou sedet.
Vlada
clee (6592)|13.5.2004 22:03
nooo mas analog nebo digital satelit??? jestli mas digital a mas prijimac co ma scsi a mas na kompu scsi sbernici tak muzes zachytavat do kompa digitalne a jestli nema nebo mas analog nezbejva nic jinyho nez propojit vystupy satelitu s kartou a pustit se do rachoty.....

zachytavat predopokladam umis (jestli ne prolez si server, sou toho tady kvanta), co se tyce titulku doporucuju stranky jako extratitles.to, subtitles.cz, titulky.jinak.cz, pri prehravani v media playeru ti titule do obrazu hodi vobsub.....