Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 39 z 39

Téma: DVD video do Států, PAL nebo NTSC?

Nováček
    Registrace
    Apr 2013

Ano, zkusil jsem si to i do DVD PALu převést taky a když jsem obě porovnal, NTSC je lehce matnější.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

meni sa framerate , meni sa rozlisenie .. to je degradacia jak diva svina .. to VZDY BUDE VIDIET !!! nechapem , preco to nenechas v PALe ..

Nováček
    Registrace
    Apr 2013

Kdyby to bylo na mně, tak bych to samozřejmě nechal v PALu, ale oni to právě chtějí v NTSC.

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

potom hladaj nejaky specialny program na konverziu .. bezne video strizne to nevedia dobre spravit ..

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Ash-0 Zobrazit příspěvek
    bych to samozřejmě nechal v PALu, ale oni to právě chtějí v NTSC.
    Pred lety jsem tady resil stejny problem.
    Udajne - dle vyjadreni bydlicich v USA - jsou univerzalni (PAL/NTSC) DVD Playery v USA drahe, tak je jen malo lidi, kteri je vlastni. Proto NTSC.
    S vydatnou pomoci ai jsem zkousel vsechny mozne metody prevodu PAL/NTSC pres AviSynth - nektere scripty byly vhodne pro pomale svenky, jine zase pro rychle. Kdybych to chtel mit profi, tak by to znamenalo vse rozfikat po scenach a dle jejich charakteru pouzit nejlepsi script....Nakonec zvitezil Procoder - kompromis pro vsechno.

uru uru je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Nechci být šťoura, ale jako hlavní problém se mi jeví dát Pal do projektu NTSC. Pokud chci konverzi - projekt stejný jako zdroj a teprve výstup do NTSC. Co se týče prokládání - v podstatě platí PAL - první UPPER, NTSC - první LOWER. U PAL je vyjimka jen u DV (výmysl Japonců, kteří mají NTSC)

ai ai je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2007

... v praxi, ...., PALove DVD jsou vyrabeny bezne i s lower field first,...., nevim jestli to je ilegalni nebo povoleno, nevim ktere programy to maji nastaveno jako default, ale je to tak ....

ale s tim projektem to je dobra poznamka, nejdrive preklopit video do NTSC a az pak nacist do NTSC projektu, tak by se to melo delat (kdyz trvam na NTSC DVD)

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

to mas uplne jedno .. podstatne je , aby to v streame bolo spravne nastavene , ktory polsnimok je prvy .. ja som si na HW encodery co som mal k DVD Maestro mohol nastavit Lower aj Upper .. a vsetko fungovalo ..

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Pytkin Zobrazit příspěvek
    mohol nastavit Lower aj Upper .. a vsetko fungovalo ..
    Specifikace pro PAL DVD je UFF. Ale zalezi, jak se s BFF popere stolni prehravac. Z prehravace Daewoo mi leze jen Scart, tedy do TV jde SD signal. Neni problem s zadnym poradim pulsnimku. U prehravace Hyundai s HDMI - kdyz necham Upscalovat Hyundai na 1080, tak DVD s BFF zubati hrany a video je trhane. Musim poslat do TV rozliseni 576 a nechat Upscalovat TV. Pak je vse v poradku. DVD s UFF lze bez problemu Upscalovat uz v prehravaci.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Z VCR do PC - RGB, composite nebo S-Video?
    Od joe.hunter v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-01-2013, 20:21
  2. Výstup videa v PAL nebo NTSC ?
    Od BM v sekci DV/HDV
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-06-2011, 20:26
  3. scart nebo s-video
    Od pavel.hecik v sekci Bastlení
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 24-01-2009, 21:35
  4. Reakcí: 0