Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Voyo Player: Návod

Ivo Mašek (10205)|7.10.2013 09:48
Voyo Player: Multimediální krabička, která plní především svůj hlavní účel


Zapojení



Instalace
Ivo Mašek (10205)|7.10.2013 09:55
Přidána anketa
vivid.sk (11472)|7.10.2013 14:45
Myslim, ze anketa dopadne velmi jednoznacne :-E
Ivo Mašek (10205)|14.10.2013 17:24
Nedávno jste uvedli na trh přehrávač Voyo Player, jaký zájem o něj předpokládáte?
Podle výzkumů je v České republice okolo 2,5 milionu televizí, které jsou starší než tři roky. Dále víme, že u nás staré přístroje fungují jako druhé či třetí televizory v domácnosti, neboť česká domácnost je velmi konzervativní. To všechno jsou potenciální uživatelé Voyo Playeru. Já sám produkt testuji více než dva měsíce a výhody používání IP boxu vidím jednoznačně: okamžitá široká nabídka filmových a seriálových titulů, lokální tituly, které jste nestihl sledovat ve vysílacím čase, a navíc Nova Sport a další kanály, jež streamujeme v HD kvalitě. Porovnávali jsme si konkurenční způsoby, a nevěřím modelu, kdy domácnost bude muset používat tablet proto, aby streamovala obsah do televize. To považuji za příliš komplikované. Proto jsem v otázce zájmu o Voyo Player optimistický.
Celý rozhovor:
http://hdworld.cz/zabava/voyo-ambice-neskryva-3405
http://voyo.nova.cz/player/
RoPo (6061)|14.10.2013 19:55
Já na Voyo mám pesimistický názor ze dvou důvodů:
1) Voyo player bývá u novějších TV integrován v TV
2) Nicméně podle mého názoru rozšíření moc velké nebude, protože lidé nechtějí "platit" za to, co Nova nabízí přes Voyo.

Streamování do TV sice občas použiji z mobilu, či tabletu (rodinné fotky, rodinné video, případně návštěva chce z mobilu něco ukázat a TV obrazovka je přeci jen větší), které chce být prezentováno vícero lidem zaráz. To je dle mého názoru užitečnější než Voyo...
kovarjos05 (69)|16.10.2013 01:55
Nevím jak u vás,ale u mě přestalo Voyo fungovat před pár dny úplně. Na mé Pan. GT30 to jelo necelé 2 roky free (bez TV Nova sport, samozřejmě) hlavně jak vyřvávali že spolupracují s TV Panasonic (Smart TV) a teď to chce po vás... Jméno a heslo... už při samotném otevření Voyo. Tak jsem odpojil modem od PC a čau máňo. A platit za to? máš pravdu, ani náhodou, to si raději dám Flexi 7 za 249k. a mám např 7 HD kanálů včetně toho jejich slavného Nova sport HD.
RoPo (6061)|16.10.2013 08:19
Voyo Player je v TV free jen snad 7 dní po aktivaci/registraci a pak (možná i hned) chce přihlášení vždy.

Spolupráce s Panasonicem je míněna tak, že v TV bude na Viera marketu (či již předinstalovaný) Voyo Player k dispozici a bude funkční. Což je. Cenová politika Novy je jiná věc a s Panasonicem nemá nic společného. Prostě hledají příjmy (dle mě někdy neadekvátně) kde jen to jde...
kovarjos05 (69)|16.10.2013 22:59
ropo, asi máš pravdu , tak nějak to bude, vše se točí kolem money...
hakmar (401)|20.10.2013 13:04
Voyo Player je podľa mňa v súčasnej dobe úplne zbytočný výrobok, ktorý nemá budúcnosť, asi tak ako by bol napr. Youtube player a pod..