Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Winfast tv2000XP expert a win7

standho (38)|3.10.2013 18:15
mám takový problé, že nemůžu nějak nahrávat zvuk, ale video nahraju, mám nejnovější PVR a zkoušel jsem různé nastavení, ale zvuk nejsem schopen nahrát, na XPčkách to šlapalo ale win 7 nějak stávkuje, máte nějaké rady jak na to, zkoušel jsem nahrávat i v Nero video, ale taky jen obraz.
audio mám přez ten káblík co se kdysi strkával do co romek
Ivo Mašek (10205)|3.10.2013 19:54
[QUOTE]nemůžu nějak nahrávat zvuk, ale video nahraju[/QUOTE]
Předpokládám, že sledování přes tuto tv kartu je v pořádku (video i audio). Já se ptám proto, aby jsme věděli přesně kdy nastává problém.
Já tuto kartu vlastnil a byl sem dokonce jejím propagátorem. Ovšem za časů Win98SE. Pamatuji si, že grabování se muselo nastavovat v PVR karty (je tam někde roletové menu i ohledně audio). Musíš to zkoušet - různé varianty v tom roletovém menu.
Ono přece jenom tahle tv karta už je "muzejní" a byl div, že šlapala i na WinXP.

Mrkni sem: http://masek.webzdarma.cz/
Je to můj web ohledně tv karet, ale upozorňuji, že byl platný pro Win98. Některé postupy by ale mohly platit i dnes
StD (8612)|4.10.2013 08:42
Ve "Správci zařízení" (jestli to ještě ten hyper-duper OS má) to musí vypadat takto (jen místo Pinnacle si dosaď Winfast...) a zvuk jde do Line-In ZK, která ho také musí mít aktivní pro nahrávání...

[ATTACH=CONFIG]24833[/ATTACH]
Správce_zar_ZK_TVkarta.jpg
anunaki (1)|3.2.2014 11:11
Zdravi vsem. Kdo mi poradi jak mam pripojit TV kartu WIN FAST 2000XP do PC aby mi sel zvuk.
Komunikuje ze vsemi programy, jde video zaznam ale zadny zvuk. Poradi mi nekdo jak mam zapojovat ?
Predem moooc krat dekuji vsem.
Ivo Mašek (10205)|3.2.2014 11:15
Mrkni na můj obstarožní web: http://masek.webzdarma.cz/ a tam na kolonku: Návod na Leadtek TV 2000 XP - EXPERT (zkus si to tam pročíst všechno)