Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Koupit televizor Blaupunkt BLA-215/54G-GB?

Neregistrovaný (0)|20.9.2013 09:05
Tazatel: Televizor

Znění dotazu: Mám prosbu na znalce a praktiky, zda by se mohli vyjádřit k televizi Blaupunkt BLA-215/54G-GB. Parametry jsou v odkazu. Nahradí starou malinkatou CRT, u paní ve věku 65 let. Úhlopříčka je dostačující. Sledováno ze vzdálenosti cca 2-3 m, případně více. Cena s DPH 3350 Kč. Je v parametrech, nebo značce něco důvodem, proč to nebrat? Pamatuji si tuto značku z dob kazetových autorádií (1995-2000), která fungují do dnes. Časy a kvalita se však mění a já nemám s "placatými TV" žádné zkušenosti. Předem díky za rady, případaně za alternativní návrhy.

Dotaz jsem včera položil v počítačovém fóru na poranda.net, kde případně můžete napsat příspěvek bez nutnosti registrace. Děkuji.
http://pc.poradna.net/q/view/1094605-koupit-televizor-blaupunkt-bla-215-54g-gb

Technika, které se dotaz týká: Blaupunkt BLA-215/54G-GB
KamilZ (10277)|20.9.2013 09:11
Podle mě je to prostě malé, 21" je na nedostačující 3m (min 32", lépe 42"). Ale bohužel ke značce nebo typu se zde asi odpovědi nedočkáš, s těmito levnými TV zde vůbec nejsou zkušenosti.
Ivo Mašek (10205)|20.9.2013 09:29
Měl jsi i zde napsat, že se jedná o TV do kuchyně. To potom mění náhled a názor na onu televizi. Do kuchyně bohatě stačí.
[QUOTE]Pamatuji si tuto značku z dob kazetových autorádií (1995-2000), která fungují do dnes[/QUOTE]
S příchodem tzv. globalizace šlo všechno (ne jenom Blaupunkt) do kopru. Firma patřila společnosti Robert Bosch GmbH, ale na konci roku 2008 byla prodána společnosti Aurelius AG. Blaupunkt už prostě není Blaupunkt, jak si ho my starší pamatujeme.