Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Nefunguje ARC po prepojeni TV s domacim kinom

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Mam domace kino LG BH7520 a novu TV LG. Obe zariadenia podporuju ARC. Mam ich prepojene kablom HDMI Highspeed s ethernetom (samozrejme podporuje ARC). Domace kino ovladam cez Simplink. Ak zvolim na TV pre vystup zvuku externe repro, tak na domacom kine sa mi automaticky zvoli volba OPTICAL a zvuk nefunguje. Ak aj na DK zvolim natvrdo volbu ARC , nic sa nezmeni. Kde robim chybu, resp. kde je problem?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Jakou přesně máš TV? Máš kino v TV zapojené do správního HDMI vstupu označeného ARC? Nevím, jestli "externí repro" je v terminologii LG uživatelský překlad pro ARC, které se v TV povoluje zde: http://www.youtube.com/watch?v=ImlRiYzfrzU

Nováček
    Registrace
    Aug 2013

Nepíšeš zda máš i optický kabel ... měl jsem skoro stejný problém se zvukem - řešení optický kabel a na domácím kinu (LG) AUX OPT nastavené a funguje vše jak má.

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Diky za odpovede. Prisiel som na to este vcera pred precitanim tychto prispevkov. Bol problem presne ten, co poslal na videu KamilZ, teda niekde hlboko v menu nebol zapnuty ARC, preto sa na kine zapinal automaticky vstup OPTICAL. Vsetko uz funguje tak ako ma.
    Zaujimave, ze mi s tymto nevedeli poradit ani na servisnej linke LG. Radili mi pouzit opticky kabel. Ale naco kupovat dalsi kabel, ked to ide cez jeden?
    Este raz diky.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-01-2013, 13:49
  2. Prepojenie Tv s Domácim kinom
    Od Martin1311 v sekci Editace audia
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 27-03-2012, 22:20
  3. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 20-12-2010, 17:12
  4. Skúsenosti s domacim kinom Panasonic SC-PT170EP