Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nejde naladit DVB-C

mdeejay (99)|3.9.2013 19:39
Zdravím, mám lcd zn. Sony KDL-52W4500. Jsem připojen k místní kabelové tv a jedu přes dvb-c již několik let. Nově přidávaly programy, které se mě v seznamu stanic neobjevily, i přes to, že mám zapnutou funkci aktualizací nových stanic. Proto jsem zkusil vše přeladit znovu. Zadal jsem jak rychlé vyhledávání, tak úplné vyhledávání a našlo mi to v dvb-c pouze cizi stanice jako sat1,rtl apod (31stanic). Naše stanice,čt,nova, prima apod to vůbec nanašlo. I když zadám přesný kmitočet a SR, tak to prostě nenajde. Zkusil jsem restartovat tv, zemi místo čr,německo, nebo finsko, ale je to stále stejné. Naladí to kompletně dvb-t,analog, ale v dvb-c pouze ty cizí stanice. NA kabelovce poradili vypnut funkci aktualizaci stanic-nepomáhá. Zajímavé je, že mám v ložnici jinou lcd Sony kdl-ex302 a tato všechny stanice najde. Zkusil jsem přenest tv do ložnice,ale je to stejné jako v obýváku. Jediné co jsem zjistil, že u stanice sat1 je qam hodnota v obýváku -92 (u 52"lcd) a u 32"lcd je qam kolem 288. Nevíte někdo co s tím ? Díky
peto.vac (525)|4.9.2013 11:10
Musis to nastavit pri vyhladavani,teda mas nastavene v automatickom ladeni: Antena-zdroj: Kabel a Zdroj kanala: Digital a Analog...???
mdeejay (99)|4.9.2013 12:11
Tak u mě byli z kabelovky a proměřili signál, který byl na výstupu v obýváku horší - kolem 40%. Pak se zjistilo, že jsou špatné koncovky kabelů - trošku volné a horší to bylo s odstíněním. Po přemontování koncovek kabelů vše maká jak má. Servisák říkal, že je lepší investovat do lepších kabelů-já mám ben electronic-75, ale on měl s sebou nějaké profi kabely-3m za 1tis kč...
peto.vac (525)|4.9.2013 12:57
No ale si pisal,ze si telkac preniesol do spalne,kde bol problem takmer rovnaky a na tom druhom TV,ktory je v spalni ide vsetko tak ako ma,tak to sa tymto vylucuje,nemyslis...???