Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přehrávače DVD/Blu ray: AVCHD Multimediální centrum

Neregistrovaný (0)|3.9.2013 12:11
Tazatel: Tomáš

Znění dotazu: Dobrý den. Potřeboval bych poradit s koupí multimediálního přehrávače. Mám kameru Panasonic AVCHD. Protože je málo času na nějaké zpracování videa, vždy vyjmu kartu a celou ji zkopíruji na HDD. Nyní jsem si pořídil datové úložiště NAS Synology, které mám zapojené do domácí sítě a tam jsem přemístnil tyto záznamy. Nyní bych rád docílil toho, abych z tohoto datového úložiště mohl přehrávat tyto videa a foto rovnou v TV. Potřeboval bych poradit takové MMC, které nejen plynule přehraje tyto záznamy /AVCHD;M2TS/, ale také, aby byli plynulé přechody mezi jednotlivými soubory /jednotlivé scény - každá scéna jeden soubor/. MMC by mělo být připojitelné do sítě, WiFi není důležité a není ani důležitá možnost HDD. Nevím jak MMC přesně funguje, ale již jsem jedno od LG doma zkoušel a zobrazilo to v jednom seznamu veškeré soubory VIDEO, takže to bylo značně nepřehledné. Potřeboval bych, aby práce s MMC byla na úrovni adresářů z datového úložiště. MMC by mělo mít možnost přehrát plynule vše z jednoho vybraného adresáře. Předem moc děkuji, nevím si rady.

Technika, které se dotaz týká: Datové úložiště Synology NAS, Televize LG 42LH4020
offices (1)|23.9.2013 09:53
Nikdo neporadí ? Lze alespoň poradit, zda vůbec nějaké MMC dokáže přehrávat několik souborů bez prodlevy z NAS ? Prostě v kuse jako když se přehrává do televize přímo z kamery ? Děkuji
golfLC (1941)|24.9.2013 10:28
Všetky produkty MMC od WD to majú tak, že ak v adresári pustíš prvý súbor v adresári tlačítkom OK, prehrá len ten, ak tlačítkom play, prehrá všetky súbory v danom adresári, ale v žiadnom prípade úplne bez "prodlevy" a neverím, že nejaké MMC to tak dokáže, nakoľko pre MMC je to vždy samostatný súbor, ktorý načítava vždy až keď naň "dôjde rad". Ale dnes je plno programov na spájanie viacerých videí do jedného... Spoj ich dohromady a až tak ich exportuj na NAS.