Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV a Inet (proč?)

Ivo Mašek (10205)|2.9.2013 20:02
Kabelovka od UPC svázala nové HD kanály s internetem.....
http://www.digizone.cz/clanky/kabelovka-od-upc-svazala-nove-hd-kanaly-s-internetem-nabizi-rychlost-az-240-mbps/
[QUOTE]Nové kanály Film Europe Channel HD, Deluxe Music HD, Auto Motor Sport HD a Arte HD nebude možné sledovat u kabelového operátora UPC Česká republika v rámci některého z televizních balíčků, ale budou součástí kombinace digitální televize a internetu, konkrétně nabídky Kombi Komfort 240 ........... Spolu s digitální nabídkou čítající více než stovku stanic ho zájemce získá za 859 korun[/QUOTE]
Mám "balíček" Supreme, který je vůbec nejdražším a o dost dražším, než těch 859.-Kč. Přesto nebudu mít možnost sledovat ony HD kanály !! Proč? Protože jsem plně spokojeným zákazníkem mého internetového providera, u kterého sem od roku 1998 a s jeho službami jsem plně spokojen. Nemám nejmenší důvod měnit internetového providera. Ovšem dle logiky UPC_ČR se musím zachovat jako PRASE a bez toho, aniž bych projevil jakoukoli stížnost na mého dosavadního providera (prostě důvod ke stížnosti není), musím od něj odejít (zachovat se tzv. česky, jak je u nás zvykem a stát se prasetem), abych za doposud mnohem větší částku peněz, kterou za televizi od UPC vydávám, mohl získat to, co získá ten, co platí mnohem méně.
Je to další důkaz, proč nám ve vyspělých státech říkají ŽUMPA. Já ale nejsem PRASE, nejsem český poslanecký prase, nejsem český managerský prase, ani UPC prase a zachovám se, jako čestný člověk. Ano, utřu nos - ale nebudu prase.
Doufám, že si sem chodí počíst i ta prasata z UPC.
Pavel_tempx2 (829)|3.9.2013 13:14
prasata z UPC, alias vedení sem asi nechodí číst příspěvky ;) maximálně technici, kteří pro UPC stejně dělají externě a cenovou politiku těžko ovlivní :)