Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV Samsung CW 29M206P - prakticke skusenosti

vlado4 (34)|16.5.2005 14:34
Zdravím všetkých,

stojím pred rozhodnutím kúpiť si TV Samsung CW29M206P, čo je 72 cm plochá obrazovka, 100 Hz, 2 tunerový PiP, primerané rozmery (vzhľadom na priestorové možnosti bytu :-( ) a rád by som, ak má nieko praktické skúsenosti s týmto televízorom, keby to sem napísal.
Díky za každý postreh (hlavne tie negatívne, aby som vedel, do čoho pôjdem).
vlado4 (34)|24.5.2005 21:28
Nikto nenapísal, a tak som ho kúpil.
Tu sú moje dojmy: cena veľmi priaznivá (18 990,- Sk), výborná výbava )2 tunerový PiP, 100 Hz), ale...
Tá povrchnosť dnešnej výroby je zarážajúca. Geometria úplne na hov.o, namiesto čiary oblúk - na monoskope jasne viditeľný, značka loga v rohu má duchov (len značka, nie celý obraz)...
Skrátka je snaha vyrábať lacno - a tak to aj vyzerá.
Asi ho vrátim a kúpim niečo poriadnejšie. Stále by som totiž na tie nedostatky musel myslieť.
Nenadávam teraz len na Samsung, je možné, že u iných značiek to nebude o moc iné. Skrátka taký je dnes svet. Strašne mi to vadí, ale neviem, čo s tým...
Keby boli aspoň modely tzv. "de luxe", ktoré by boli perfektne "seřízeny" aj keď o nejakú tú tisícku drahšie a nielen lacné šmejdy. Skúšal som 3 kusy a každý mal inú vadu na obraze (hlavne, čo sa týka geometrie) - pamätám si, a nie je to tak dávno, čo boli čiary na televízoroch ako keď strihne.
jojto (865)|25.5.2005 06:22
Hold Made in Poland... :-(((
mirekv (7169)|25.5.2005 06:50
Dnes si moc nevybereš, já mám 8 let Panasonica, to byla špička, dnes už je to takové různé, hodně značkové elektroniky se vyrábí leckde po světě a tomu odpovídá kvalita. Co bylo včera dobré, dnes nemusí být a naopak.