Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer SideWinder 3 SE, HDMI CEC

Berry (9)|21.8.2013 17:23
Koupil jsem Xtreamer SideWinder 3 SE a nefunguje mi HDMI. Podporuje ho tento MMC vubec? Nikde to nemuzu najit. (v TV problem nebude, protoze s Raspberry Pi to funguje bezchybne)

Diky
Pheorinos (24)|22.8.2013 12:58
Proč by nemělo HDMI fungovat ? Já nikde nic nenastavovala napoprvé jsem ho propojil přímo s TV přes HDMI a po prvním zapnutí funguje jak má. Spíše bych to viděl na reklamaci.
killerman27 (871)|22.8.2013 13:25
myslim ze tazatel pise o HDMI CEC, viz nazev topicu, jen uz to neuvedl do prispevku, HDMI CEC nefunguje a nikdy fungovat nebude
vayrus (11)|23.8.2013 07:22
Mám Mede8er 600X3D a toto MMC my po zapnutí zapne aj TV Sharp LC820, no vypnúť už nevypne keď vypnem MMC. Je tam rovnaký čip Realtek 1186 ako SideWinder 3.
Berry (9)|15.12.2013 23:08
killerman27: jojo, mluvil jsem o CEC. Nejak mi to vypadlo z textu prispevku. Kazdopadne nefunkcnost CEC hodne zamrzi..
skx (3)|4.1.2014 09:38
Pánové prosím o radu.
Mám doma k celkem spokojenosti XTREAMER PRO
Protože potřebuju u dcery v pokojíku přehrávat filmy z X-PRO, pořídil jsem ještě Xtreamer sidewinder3 (zatím bez HDD, jen jako player), vše ok zapojeno, při v galerii medií vidím všechna síťová úložiště, ale neadří se mi na ně dostat, vždycky mi asi po 5vteřinách skočí zpátky na výběr galerie medií a kruh se uzavřel.
Síť je nakonfigurovaná korektně, jak jsem psal - sdílená úložiště vidím, ale jen vždycky na těch asi 5vteřin než mi to skočí o krok zpátky.
včera se mi podařilo v rámci toho "časového limitu" proklikat až do adresáře jednoho z úložišť, ale to bylo tak maximum.
firmware 4.2.5
nemáte někdo radu? popř co dělám špatně?
díky
Arnošt
karidnal_emilius (93)|4.1.2014 16:03
nedavno sa mi dialo nieco velmi podobne, mal som konflikt IP adresy notebuku a xtreameru ...
skx (3)|4.1.2014 16:22
Konfliktem adres to 100% není, připojený do sítě je to naprosto korektně, jedou net radia, web prohlížeč.... síťová úložiště vidí... Jen když otevřu seznam "Media library" a v něm síťová připojení, tak to ty úložiště zase korektně najde.. uplyne asi 5vteřin a skočí to samo o krok zpátky...
tak to jsem blázen.
jarino1978 (8045)|4.1.2014 19:21
žeby chyba FW ? Poprípade vyskúšaj starší FW, či bude chyba rovnaká.