Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

MiniDV kazeta: Panasonic AY-DVMCLWW

Tommy3 (73)|16.7.2013 20:49
Ahoj,

mám problém s kazetou "miniDV" od Panasonicu. Přímo jde o typ AY-DVM60FE, když jí vložím do kamery mechanika má co dělat, aby jí automaticky zasunula a poté případně opět vyhodila zpět (jako by měla větší rozměr, ale nemá).

Když kameru zapnu a chci nahrávat, kamera mi vyhodí hlášku "vyjměte kazetu"! Když do kamery vložím kazetu od Sony, vše funguje bez problémů.

Nevíte kde může být problém?

P.S. předtím jsem prováděl čištění hlav pomocí kazety miniDV - Panasonic AY-DVMCLWW může to mít nějaký vliv?!

Předem díky za info!
Pavel_tempx2 (829)|19.7.2013 13:57
ty nejhorší věci co můžeš kamerám dělat, čistící kazetka je jenom nouzovka v případě nejvyšší nouze při natáčení na nějaké akci...servisáci doporučují nestřídat kazetky v kameře a používat jeden typ, takže jestli je kamera zvyklá na Sony a po 100ks Sony se tam objeví Panasonic, tak by to mohl být problém, neříkám že to bude přímo ono ;) každopádně bych dal raději kameru na vyčištění do servisu a můžou tam přímo i zkusit tu Panasonic kazetku
miroslavkasala (2)|11.8.2013 23:32
Ja som na mojej kamere používal kazety skoro všetkých značiek. Možno je to aj v tom, že aká máš "kvalitnu" kameru, resp. akú cenovú triedu. Lebo Moja sonyčka brala vše.
___________________________________________
Miroslav Kasala

Mod I.M. : Za reklamu na vlastní firmu se ve slušných společnostech platí. je to normální. Takže odkaz na tvojí firmu smazán (příště poletí celý post)
Pavel_tempx2 (829)|14.8.2013 00:37
tak na kazetky jsem měl Sony VX2000, Canon XL1 a ještě mám Sony Z1, dostal jsem doporučení od našeho servisáka a protože se v kamerách a jejich vnitřnostech opravdu vyzná, tak nemám důvod mu nevěřit a dokonce poznal když se náhodou v kameře protočila Sony Premium, že tam byla tato kazetka ;)
Tommy3 (73)|14.8.2013 10:25
Tak ze servisáka zeptej, proč mi kamera tyhle kazetky vyplivuje!! :)
Pavel_tempx2 (829)|14.8.2013 23:08
zavez mu je spolu s kamerou a zeptej se ho sám ;)