Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: DVB-C: Ovlivnění TV CA modulem a kartou

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: Ing. Ivo Vít

Znění dotazu: Dobrý den,
    Vlastním TV Panasonic TX-L42D25E a jsem zákazníkem kabelové televize Nej TV a.s. v Táboře. Můj problém spočívá v tom, že se samovolně zařazují a vyřazují programy v tabulce mnou vybraných sledovaných programů. Několikrát byl měněn CA modul i dekódovací karta.

Podle sdělení pracovníků Nej TV a.s. moje TV reaguje na jejich povely pro kódovací kartu, které posílají všem uživatelům minimálně jednou měsíčně. Moje televize s tím prý má nějaký problém, který neumí vysvětlit a bohužel ani ovlivnit. Závada prý není na straně Nej TV a.s., ale v komunikaci mé TV s CAM modulem a kartou.

Děkuji
    Ing. Vít Ivo
    Tábor

Technika, které se dotaz týká: TV Panasonic TX-L42D25E
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Tuhle bitvu nemáš šanci vyhrát. Tohle většinou je problém ve firmware TV a na D25 už asi nikdo nový nevydá. Kontroloval jsi pro jistotu, že máš poslední verzi 2.515? K modulům - zkoušel jsi více modulů stejného typu, nebo i více typů modulů, pokud provozovatel nabízí?
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 13-07-2013 v 11:59

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Vyřešíš to nákupem (nebo pronájmem) jejich set-top-boxu. Doporučuji hned ten první (Vision) http://www.nej-tv.cz/set-top-box/ . Ten kabelový STB to umí vše ovládnout a obsloužit. Navíc veškerá obsuha se bude provádět na onom STB přes jeho dálkové ovládání.
    PS: jenom neber ten KAON !!

Podobná témata

1. Problém TaT kartou
    Od ufos72 v sekci DVB-S
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-01-2008, 19:05
  2. pls help mam problem Z TV kartou
    Od noe21 v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 31-05-2006, 00:22
  3. pomoc s TV kartou