Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVB-C: Ovlivnění TV CA modulem a kartou

Neregistrovaný (0)|13.7.2013 11:27
Tazatel: Ing. Ivo Vít

Znění dotazu: Dobrý den,
Vlastním TV Panasonic TX-L42D25E a jsem zákazníkem kabelové televize Nej TV a.s. v Táboře. Můj problém spočívá v tom, že se samovolně zařazují a vyřazují programy v tabulce mnou vybraných sledovaných programů. Několikrát byl měněn CA modul i dekódovací karta.

Podle sdělení pracovníků Nej TV a.s. moje TV reaguje na jejich povely pro kódovací kartu, které posílají všem uživatelům minimálně jednou měsíčně. Moje televize s tím prý má nějaký problém, který neumí vysvětlit a bohužel ani ovlivnit. Závada prý není na straně Nej TV a.s., ale v komunikaci mé TV s CAM modulem a kartou.

Děkuji
Ing. Vít Ivo
Tábor

Technika, které se dotaz týká: TV Panasonic TX-L42D25E
KamilZ (10277)|13.7.2013 12:09
Tuhle bitvu nemáš šanci vyhrát. Tohle většinou je problém ve firmware TV a na D25 už asi nikdo nový nevydá. Kontroloval jsi pro jistotu, že máš poslední verzi 2.515? K modulům - zkoušel jsi více modulů stejného typu, nebo i více typů modulů, pokud provozovatel nabízí?
Ivo Mašek (10205)|13.7.2013 13:24
Vyřešíš to nákupem (nebo pronájmem) jejich set-top-boxu. Doporučuji hned ten první (Vision) http://www.nej-tv.cz/set-top-box/ . Ten kabelový STB to umí vše ovládnout a obsloužit. Navíc veškerá obsuha se bude provádět na onom STB přes jeho dálkové ovládání.
PS: jenom neber ten KAON !!